2737
2739
عنوان

الان خاک ریختن روش...یه فاتحه مهمونش میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 53 پست
اللّٰهُمَّ ارْحَمْ غُرْبَتَهُ،  وَصِلْ وَحْدَتَهُ،  وَآنِسْ وَحْشَتَهُ،  وَآمِنْ رَوْ ...

ای بابا یه متن ادامش بود نمیاد

بعد اون دعا 7 مرتبه سوره قدر بخونید

بدرود                                      
واقعا که راسته ازهردست بدی ازهمون دست میگیری من صبح تاحالا سایت نیومدم به محض اینکه باز کردم تو این ...

خیلی مهربون بود

ممنونم از همتون

ببخشید نمیتونم جواب بدم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوست خوبم

چقدر ناگهانی ! ناراحت شدم  حقیقتا.. ما  رو هم  شریک غم تون بدونید . خدا صبر بده بهتون .  ان شاءالله جایگاه شون فردوس باشه .

ان شاءالله  هم خودتون و هم خانواده محترم تون  سالم و سلامت باشید و  غم و غصه ازتون دور باشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
سلام دوست خوبم چقدر ناگهانی ! ناراحت شدم  .. ما  رو هم  شریک غم تون بدونید . خدا صبر ...

سلام عزیزم

ببخشید نمیتونم جواب بدم

ممنونم ازت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

فاتحه خوندم براشون

نور به قبرشون بباره ، روحشون شاد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
فقط برای شب اول قبره یا کلا برا مرده ثواب داره؟؟؟؟؟

برای هر وقتی که میرید سر مزار قرائت کنید 

و انگشتان دست تون رو بصورت گنبدی بگیرید تا از هر انگشت نوری به سوی قبر وارد شه ......

دعای عربی میگم ها ببیند صفحه دوم فکرکنم ...اللهم ارحم .......

خداوند روح پدرتون شاد کنه من غبطه خوردم ب کار شما افرین ...

اینم یادگاری من به شما

روز جمعه نزدیک اذان ظهر براش صدقه و خیرات بدید .........لحظه خاصی طبق روایت

بدرود                                      
2738

خدا بیامرزتش

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

روحشون در ارامش

خیلی ناراحت شدم 

خدا ازشون نگذره

براشون صلوات فرستادم 

فردا سالگرد پدربزرگم هست میشه براش صلوات بفرستین؟🖤

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

خدابیامرزه.. خوندم

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️

براش فاتحه فرستادم خداوند غریق رحمتش کنه 

درسته زندگیش خیلی سخت بوده ولی خب عروس خوبی هم  گیرش اومده  

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2706