2737
2734

پسرم روپاش شیشه مرباافتادروی ناخن پاش که فوری کبودشدوالانم میخوادبیوفته یکم ورم کرده کناره های انگشت شصت پاش.انتی بیوتیک لازمه براش؟یاچیزخونگی یاپمادی برای افتادن سریع ناخنش.تبواینانداره امروزسه روزه ولی کناره های ناخن قرمزوکبوده ویکم تورم داره.دوسالش هست خواهشاکسی تجربه داره کمک کنه شباپانسمان میکنم چون روزانمیزاره.خیلی ممنون

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩

مال خواهرم اونطورشده بود مامانم گوشت قرمز کوبید بست روش زودتر افتاد 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

منم بچه بودم همینطوری شدم 

مامانم میگه هرچی هم از دستت می افتاد مستقیم میخورد رو همون ناخنه🚶🏻‍♀️تهش هم افتاد

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال خواهرم اونطورشده بود مامانم گوشت قرمز کوبید بست روش زودتر افتاد 

گوشت داریم ولی یخچاله بزارم یخش اب شه گرمش کنم به کارم میاد؟

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩
2731
گوشت داریم ولی یخچاله بزارم یخش اب شه گرمش کنم به کارم میاد؟

اره

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤