2733
2739

دخترم 2 ماه و 16 روزشه

شیر خودمو میخورد

و شب قبل خواب یبار شیر خشک آپتامیل چون کولیک داره میخورد (اونم به زور ساعت 5 صبح میخوالید) 

3 روزه شیشه شیرشو عوض کردیم 

این 3 روز ساعت 1 می‌خوابه اما دیگه سینمو نمیگیره 

چکار کنم سینمو دوباره بگیره؟ 

سرسینتو شیرین کن بذار دهنش .اگع دیدی نخورد سرشیشه رو بذاز روسینت یکم ک مک زد شیرت رفت تو دهنش سرشیشه رو بردار تا شیرتو بخوره

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اختمالا سر شيشه اش جريانش تنده و راحتره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

وای چه حس بدی یه روز سینمو نگرف نی نیم میخواستم دق کنم.احتمالا مزه شیرخشکه خوشمزه وشیرین بوده.ارن شیرخشکه مخصوص کولیکیاس؟؟

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت
من هم شیر خودمو میدم هم شیر خشک خب چه اصراری داری سینه بهش بدی با شیر دوش شیرتو بدوش با شیشه بده من ...

منم شیر دوش برقی دارم گلم اما اینجوری هربار شیردوش ضدعفونی، وقت بیشتر بذاری و... 

سینمرو بگیره خیلی راحت تره

2738
منم شیر دوش برقی دارم گلم اما اینجوری هربار شیردوش ضدعفونی، وقت بیشتر بذاری و...  سینمرو بگیره ...

نمیدونم خوشگلم من اینجوری راحتم.اره دیگه بستگی داره هرکسی چطور راحت باشه

جان من است او🤍
سرسینتو شیرین کن بذار دهنش .اگع دیدی نخورد سرشیشه رو بذاز روسینت یکم ک مک زد شیرت رفت تو دهنش سرشیشه ...

آخه گلم سر شیشش کجه و ارتودنسی 😭

شکر زدم نگرفت گریه میکنه نمیخوره

میگم شیرمو با قاشق بهش بدم و سر شیشرو با مولتی ویتامینش تلخ کنم، امیدی هست دوباره سینه بگیره؟ 

آخه گلم سر شیشش کجه و ارتودنسی 😭 شکر زدم نگرفت گریه میکنه نمیخوره میگم شیرمو با قاشق بهش بدم و سر ...

سرشیشه گرد وقدیمیاروبگیر

برا براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید😘❤ 
بزار گشنگی بکشه شیر مادر خیلی خوبه همیشه هم در دسترسه هورموناتم تنظیم میشه 

آره گلم حرفت کاملا درسته 

اما اگه گرسنگی بکشه آخرش میخوره؟ شنیدی بچه برگرده به سینه؟ 

2706