2752
2734
عنوان

خواهرانه بهم بگید به خواستگارم جواب مثبت بدم یا منفی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی ما باید شوهرتو انتخاب کنیم😂😂بخدا این دیگ خیلیییی شخصیه اینجا نباید بپرسی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731

اون جمله آخرو بچسب بهش از بالایی ها خیلی مهمتره. بیشتر معاشرت کنید و با اخلاق هم آشنا بشید. و از مشاوره ازدواج هم کمک بگیر. عصبانیت چیز خیلی مهمیه، خیلی مهمه بدونی واکنشش تو عصبانیت چیه، خدای نکرده دوروز دیگه نیای تاپیک همسرآزاری بزنی عزیزدلم.

اگه باباش مخالفه نه 

باور کن یوزارسیف هم باشه باباش راضی نباشه اون زندگی همیشه یه جاش میلنگه 

تجربه خودم و گفتم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

همه بی عیب نیستن عزیزم خودت سبک سنگین کن ببین چطوریاست

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

معاشرتتو بیشتر کن یه مشاور هم برو 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بنظرم قبل از جواب مثبت بیشتر روی خصلت عصبانیتی که گفتید فکر کنید...همه ی آدما عصبانی میشن( کاملا بدیهیه) ولی اینکه عصبانیتش جداگانه به چشمتون اومده و میگید که "بد" عصبانی میشه بنظرم جای فکر داره...اگر بتونید مشاوره قبل ازدواج برید خیلی خوب میشه، خوشبخت بشید❤

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍