2733
2739
عنوان

خسته شدم از قیافه افتضاح کاش میمردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 111 پست

ژله درس کن صبحا زیاد بخور تا صورتت چاق بشه صورتتو ورزش بده ماساژ بده

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

آگه منو ببینی چی میگی😨😨

فکر کنم روحت از بدنت جداشه😱😱😱😱😱

''غرور''هدیه شیطان 👹است و'' دوست داشتن''هدیه خداست😇،جالب این است که هدیه شیطان رابه رخ هم میکشیم و هدیه خدا را از یکدیگر پنهان میکنیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکستو بزار ببینیم

شاید اونا چون عادت ندارن اینطوری میگن و همیشه ترا با صورت اولی دیدن خوب

ولی اصولا صورتهای ظریف خوشگلترن که

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

عزیزم تو نت سرچ کن واسه چاقی صورت کلی مطلب میاد که چیا بخوری فقط صورتت چاق شه و همینطور ورزش ها و ماساژ هایی ک به صورتت بدی خودت ...من از ماساژ که نه ولی از ورزش ها خیلی نتیجه گرفتم واس گونه هام 

دقيقا مثل ادِل  اونم چاقي خيلي بهش ميومد لاغر كرده اصلا جذابيت گذشتشو نداره  شما هم دوبا ...

عزیزم اصلا گونه هام و لپام برنمیگرده فقط غبغب آوردم یکساله دارم چاق میشممم

🖤
2738
اره تو ماست بریز یکی از اشناها خیلی لاغر بودقبل عروسی روزی 3 تا بستنی میخورد تا چاق بشه .واقعا هم ت ...

واسه چاق كردن پايين تنه چي خوبه گلم؟

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
عکستو بزار ببینیم شاید اونا چون عادت ندارن اینطوری میگن و همیشه ترا با صورت اولی دیدن خوب ولی اصول ...

عزیزم عکس نمیتونم 

اما امروز معلم دبیرستانم تا منو دید گفت دختررررر با خودت چیکار کردی 

🖤
دقیق طرز تهیه و استفادشو میگی؟

یه خیار و رنده کن یکمم گلاب بهش اضافه کن ۳ قاشق

۴۰ دقیقه یا یکساعت بزار بمونه رو پوستت

اب و ارد نخود چی مخلوط کن یکساعت بزار بمونه رو پوستت

یه خمیر نه سفت نه شل باید باشه

یبوستی 🐴 است...😓😭😬😬
2706