2733
2734

سلام توروخدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه من از سوم ماه قبل پریودم خونریزیم خیلی کم بود اما خون بود بعد از روز ۵ پری کلموفین مصرف کردمو و ۱۲ و ۱۳ پری امپول اچ ام جی زدم بعد همش لکه بینی زیاد داشتم و زیر دلم تیرمیکشید سونو دادم همه چی نرمال بود دکترم گفت لکه بینیت بخاطر مشکل تخمدان پلی کیستیکه و الان ک۶ دی هست هنوز لکه بینیم قطع نشده موقع نزدیکی خون یا خونابه دارم و بعدش لکه بینی دسترسی ب دکترم ندارم بازم اینماه باید کلموفین از روز پنج بخورم نمیدونم اصلا چیکار کنم کسی میدونه لکه بینی رو چجکری باید قطع کنم؟

عزیزم شما سنو دادی من کلومیفن میخوردم رحمم نازک میکرد ضخامت اندومترم شدید کم میشد ولی سایز فولیکول بالا میرفت ۱ سال دور ضخامت بودم تا باردار شدم همه علامتها نشونه افت استروژن و کم شدن اندومترت حتما بگو بده دکار بگو برات استرادیول بنویسه اگ کمتر ۶ بود چون شانس باروری کم میشه تقریبا غیر ممکن میشه  من خیلی تجربه ش داشتم 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما سنو دادی من کلومیفن میخوردم رحمم نازک میکرد ضخامت اندومترم شدید کم میشد ولی سایز فولیکول ب ...

امپول پروژسترون تو خونه دارم میشه بزنم ایا ضخامت اندومترم ۵ هستش دکتر متخصص گفت مشکلی نداره عالیه

امپول پروژسترون تو خونه دارم میشه بزنم ایا ضخامت اندومترم ۵ هستش دکتر متخصص گفت مشکلی نداره عالیه

دقیق حساب کنم من ۱۴ ماه ضخامتم ۵ بود کاربری قبلی م ترکید متاسفانه ابان پارسال 

والا میدی من چقد درگیر همین ضخامت ۵ بودم... ال دی خورد استرادیول دوفاستون البته زیر نظر دکتر ولی اخرش با این ضخامت باردار نشدم درصورتی ک تعداد فولیکول هام ۴ ۵  تا میشد با محرک..ضخامت ۵ شانس ش تقریبا غیر ممکن ...برای من ک نشد تا دارو گیاهی خوردم ب ۷ رسید همون ماه باردار شدم محرک جز بدبختی برام چیزی نداشت..بین ۷ تا ۱۰ ضخامت عالی ک جنین میتونه لانه گزینی کنه ب نظرم ی دکتر دیگه حتما برو ببین نظر اون چیه 

اصلا پروژسترون نزنی ...امپول ک خیلی قوی تاخیر شدید میاره..معمولا دکترها بعد محرک قرص پروژسترون میدن تا لانه گزینی بشه من ۲ ۳ سالی تقریبا کارم با همین قرص و داروها بود 

دقیق حساب کنم من ۱۴ ماه ضخامتم ۵ بود کاربری قبلی م ترکید متاسفانه الان پارسال والا میدی من چقد درگیر ...

واقعا اعصابم بخاطر لکه بینیم داغونه همیشه درگیرشم باید ی دکتر دیگ برم حتما

2738
اصلا پروژسترون نزنی ...امپول ک خیلی قوی تاخیر شدید میاره..معمولا دکترها بعد محرک قرص پروژسترون میدن ...

ایشاله بار شیشه اتو ب سلامت زمین بزاری عزیزم انقد خرج دکتر کردم کفرم دراومده

واقعا اعصابم بخاطر لکه بینیم داغونه همیشه درگیرشم باید ی دکتر دیگ برم حتما

من بعد پاکی چند روز می‌گذشت لک داشتم دوباره یکم پاک دوباره همین ک تخمگذاری نزدیک بود خون ریزی یا لکه بینی شدید میشدم از ناراحتی کارم گریه بود هیج دکتری هم درمون م نکرد ..بعد ۷ ۸ روز خون و لگ تخمک ازاد میشد ولی من باردار نمیشدم ...ب نظرم وقتت با محرک هدر نده...دارو گیاهی خیلی بهتر برا کسی ک افت استروژن داره محرک اصلا جواب نمیده...من خییییییییلی تحقیق کردم محرک ها با افت استروژن باعث میشن تخمدان فولیکول بسازه‌..هورمون استروژن هم ک مسعول تنظیم ضخامت رحم و تولید ترشحات رحم. ...برا همین محرک ی موقع هایی ب بعضی بدن ها ک استروژن بدن شون طبیعی کمه نتیجه معکوس میده و ضخامت کم میکنه ترشحات تخمک گذاری قطع میکنه.... بیشترین لک و خون هم برا روز های قبل تخمک گذاری چون .موقعی ک تخمک میخواد. از استروژن ازاد بشه استروژن افت میکنه و پروژسترون بالا میره ..حالا خودت فکر کن با محرک این استروژن چقد کم میشه موقع تخمک گذاری باز افت کنه چی ازش میمونه

ب نظرت از امروز شروع کنم کلموفین رو بعد دکترمو عوض کنم

خواهرانه بهت میگم محرک نخور ورزش کن من وزنم ۶ کیلو کم کردم ورزش و سفت و سخت تو خونه ادامه میدادم میدویدم دراز نشست میرفتم ..بومادران و گیاه فراسیون میخوردم ک ترشحات تخمکگداریم برگشت ..قرص ویتاگنوس هم فوق العاده س برا بارداری داروخانه داره روزی ۳ تا بخوری فولیکول طبیعی داری دیگه ضخامت ت هم کم نمیشه خونریزی هم درست میشه گیاهی عوارض وحشتناک محرک ها هم نداره من با لتروزول و کلومیفن ۴ بار کیست های فولیکولی وحشتناک بزرگ زدم ممکن بود تخمدان م پیچ بخوره و اون درد های وحشتناک شکمی.😷

خواهرانه بهت میگم محرک نخور ورزش کن من وزنم ۶ کیلو کم کردم ورزش و سفت و سخت تو خونه ادامه میدادم مید ...

خیلی جاها شنیدم گیاهی خوب نیس شما میگی گیاهی خوبه فعلا نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم بخاطر خونریزیم اصن کلافه شدم

2706