2733
2739
عنوان

چرا در نینی سایت یه سری آقا هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 75 پست

ما به حریم شما احترام میزاریم

عنوان تاپیک ها خبر از درون و موضوع تاپیک میدهد و وقتی عنوان رو مناسب خودمون ندونیم وارد نمیشیم من خودمو میگم بقیه هم انشالا همینکارو میکنن 

جداداز اینکه ۸۵ درصد از تاپیک ها موضوع عمومی داره 

روزی ی بار این تاپیکو میبینیم😂😂😂

پاشوو پاشوو😃🌺                                                                جووووووون دل😍 پاشو برقص 💃🏼الکی ادا حال بدارو در نیارر🧕🏻😁(1740)نسترن با تو دل من❤توی گلخونه ی یاره💐وقتی نیستی تک و تنها🙁 لحظه هارو میشماره 🧐نسترن ای عشق من حرفی بزن💕🙏🏻بگو تورو به خدا تو دلت مال کیه🥴🤨تو حواست جای دیگست و🥺😥خودت نمیدونی بخدا نمیدونی بخدا ☹️☹️چیزی بگووو حرفی بزن وگرنه میمیره دلم💔😞😞😁گلخونه قلب کی بود☹️که عشقمو گرفت ازم🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه قرار بود فقط مختص خانوما باشه ، اول ثبت نام جنسیت نمیپرسیدن😁

اینجا یه سایت عمومیه ، یه سرچ ساده همه تاپیکها رو بالا میاره ، پس حریم خصوصی کاملا بی معناس

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2728

سایت عمومیه و ورود آقایون هم بهش ممنوع نیست.

وقتی موقع ورودازت جنسیت میخواد یعنی مرد هم میتونه وارد شه.

آقایونی که پستمو میخونید لطفا مودب باشید و توهین نکنید و مزاحم نشید تا مسالمت آمیز اینجا با هم  زندگی کنیم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

چرا انقد گیر دادین به مردا 

بخواین نخواین هستن شما راحت باش😂😂

پاشوو پاشوو😃🌺                                                                جووووووون دل😍 پاشو برقص 💃🏼الکی ادا حال بدارو در نیارر🧕🏻😁(1740)نسترن با تو دل من❤توی گلخونه ی یاره💐وقتی نیستی تک و تنها🙁 لحظه هارو میشماره 🧐نسترن ای عشق من حرفی بزن💕🙏🏻بگو تورو به خدا تو دلت مال کیه🥴🤨تو حواست جای دیگست و🥺😥خودت نمیدونی بخدا نمیدونی بخدا ☹️☹️چیزی بگووو حرفی بزن وگرنه میمیره دلم💔😞😞😁گلخونه قلب کی بود☹️که عشقمو گرفت ازم🥺🥺

منم به شدت مخالف حضور آقایون در این جور سایتها هستم

ولی به نظرم یه مقدارش مربوط به سیاست گذاری های سایت هست

وقتی برای پدران و آقایون تو تبادل نظر بخش جداگانه قرار گرفته لابد میخواستن آقایون حضور داشته باشن که این بخش رو قرار دادن دیگه

اونوقت دیگه این حریم کاملا زنانه نمیشه دیگه

عزیز دلم اینجا خیلی مسائلی تاپیک زده میشه که خیلی بیربط هستن

ماشالله هرروزم تاپیک میزنن اقایون سایت بیاید

پس بهتره محترمانه در کنار هم تبادل نظر داشتن باشیم

وقتی حضورشون از طرف مدیر سایت مانعی نداره پس حرفی نمیمونه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2738

اونایی که با کاربری خانوم میان زشته نه آقایونی که با صداقت میان حالا با هر قصدی .متاسفانه ما عادت به دروغ شنیدن داریم

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

من خودم مخالفم که اقایی وارد تاپیکای خصوصی شه

ولی بنظرتون تقصیر خود خانما نیس با عنوانای تحریک کننده؟

خب لامصب بنویس راهنمایی میخوام 

نه که بنویسی

فقططططط خانما بیان رابطه جنسیییییییی

خب اینجوری پیرمرد هفتادساله ام میاد

پس خودتون مراعات کنین بازم اگر اقایی اومد اون دیگه مریضه ومشکل شما نیس

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

اصلا چه اصراریه هر محیطی رو تفکیک جنسیت کنید؟؟ نمیشه مسالمت امیز کنار هم باشیم؟؟ بدون دعوا و بحث

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706