2752
2734
آرزو جان بیخودی خودتا نارا حت نکن.الان سیستم آموزش تغییر کرده و اتفاقا بهتره حروف را یاد نگیره الان.حتی توی اول هم حروف را یاد نمیدند کلمه اموزش میدند و بچه اونقدر کلمه را میبینه که یاد میگیره.
اتفاقا معلم دخترت کاملا درست میگه،اموزش حروف دیگه منسوخ شده هست.بچه اونقدر در ابتدا کلمات را میبینه که میتونه بخونه(دیداری).و بعد حروف را راحت تر و ماندگار تر یاد میگیرند.من چون عمم 34سال معلم کلاس اول بوده و الان هم غیر انتفاعی داره و باز خودش تدریس میکنه اینا را پرسیده بودم و درجریانشم.تازه خیلی هم جدید نیست بعضی مدارس حدودهفت سال هست این روش را انجام میدند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازاده جون چقد ارامش گرفتم. ته دلم خالی نیست دیگه. واقعا اینطوری شده؟ من راستش می خواستم خو دم تو خونه باش حروف کار کنم یعنی لازم نیست واقعا؟؟؟ چند روز پیش رفتم پیش مدیر و اونم گفت استادهای علوم تربیتی و روان شناسی هم نظرشون همونی هست که گفتی و اطمینان خاطر داد که اصلا نگران نباش و به ما اطمینان کن
2731
خیالت راحت باشه عزیزم. من چون ان شالله قراره مهد بزنم این دورهها را خودم هم گذروندم.حتی استاد تاکید میکرد پیش خوب پیشی هست که بچه بیشتر مفاهیم را یاد بگیره نه حروف و اعداد. موفق باشه دمخترت