2752
2734
عنوان

همه ی علائم پریودی رو دارم ولی نمیخوام باور کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=170010185]آخه اگه این اعصاب خوردی وجوش صورت واینا رو نداشتم میتونستم امیدوار باشم ولی حالا...[/QUOTE

من خودمم دیروز موعدم بود از دیروز همش احساس میکنم که الانم پری شدم ولی خبری نیست

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731

من ۶ سال اقدام بودم😑دفعه آخری قشنگ یادمه همه علائم پریودی و داشتم

همسر هی میگفت تست بزن میگفتم با من در این مورد صحبت نکن که نزدیک پریودیمه اعصاب ندارم

دیگه خودش رفت تست خرید روز وفات امام رضا بود زدم تست خراب بود دومی و زدم هاله کمرنگ انداخت 

۴ بار بی بی چک زدم همش هاله بود رفتم آزمایش مثبت بود

عزیزم توکلت به خدا باشه من اصلا امیدی نداشتم و مثبت شد  شک نکن تا عید بارداری 

همین الانم شاید باشی😍

گلم ببخشید میشه علائمت رو بهم بگی؟

علائم پریودیو همشوداشتم همش فک میکردم الان پری شدم ولی خبری نبود.دیگ دیروز حالم خیلی بد تبولرز.سردرد.دستوپاهام میلرزید رفتم دکتر سرم وامپول زد ولی بازم اصلا بهترنشدم تاصبح ناله کردم صبح ک بی بی زدم مثبت شدازخوشحالی حال بدمو یادم رفته😂😂😂من ۵روزگذشته ازموعدم تهوع وسرگیجه شدید دارم هنوزم ولی دلموکمرم دردمیکنه انگارالان میخام پریودبشم🥴

فولیکول بالای ۸ نداشتم کلی آمپول میزدم فقط زیاد میشد همش همون ۸ بالاتر نمیشد

خوب به سلامتی که باردار هستین انشالله به سلامتی زایمان کنید و بچتون صحیح و سالم دنبا بیاد...برای منم دعا کنید ممنون

2706