2733
2734
چند کیلو لاغر کردی؟کالری شماری چه جوریه؟

سلام، عزیزم،کالری شماری برای من که خیلی رو مخ بود 

کلا آدم کلافه میشه 

بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب مشخصه با وزن ۶۷ شکمم خواهی داشت گلم وزن نرمال و زیبا برای شما ۵۵ تا ۵۰.. ورزش کن. رژیم سرخود ر ...

وای ۱۲ کیلو اضافه دارم...اه چقدر بده😭

مهربونا واسه سلامتی مامان و بابام صلوات میفرستین؟مرسی ❤
امان از حاملگی..خواهر منم لاغر بود تو حاملگی چاق شد دیگه لاغر نشد

بخاطر همین ب شدت از بارداری میترسم

میگم خودمو روزی ۲ ساعت بکشم تو باشگاه یکی گند بزنه ب هیکلم🤢

حیف توبه های بعد اون گناه. 
2731
بخاطر همین ب شدت از بارداری میترسم میگم خودمو روزی ۲ ساعت بکشم تو باشگاه یکی گند بزنه ب هیکلم🤢

ولی خب بعضیا از شانسشون تو شیردهی حتی از قبلم لاغرتر میشن 

جدا چه جوری؟با رژیم و ورزش؟

با باشگاه و رژیم 

تو اون یک ماه اصلا غذاهای چرب نمیخورد صبح ها سه تا سفیده تخم مرغ .برا ناهار همه چی میخورد ولی فقط هفت تا قاشق  ولی سعی کن برنج و خورشتت خیلی کم چرب کنی و شب ها هم سالاد فصل و میوه  و گاهی با سالاد فصلش جو دو سر یا تن ماهی  یا سینه مرغ آبپز قاطی  میکرد و میخورد 

با باشگاه و رژیم  تو اون یک ماه اصلا غذاهای چرب نمیخورد صبح ها سه تا سفیده تخم مرغ .برا ناهار ...

جدا لاغر شدن چقدر سخته ولی چاق شدن خیلی راحته😐

تردمیل که عالیه اگه کنارش رژیمم داشته باشی 

دوست دارم بخرم

الان سرچ کردم ۲۰ تومن😐😐😐

منم خیلی به رژیم فکر میکنم

قبلا رژیم گرفتم و باشگاه رفتم عاااالی بود ببخشید اینقدر تو باشگاه ورزش هوازی و قدرتی انجام دادم که تمام لباسام خیس میشد

هم شکمم کوچیک شد و هم بدنم سفت

اصلا اون زمان خیلی پر انرژی شده بودم و اعتماد به نفسم بالا رفته بود

الان شرایطش رو ندارم برم‌پیاده روی

باشگاهم که کروناس

فعلا رژیمو برم 😂

راستیییی اگه با یه نفر همراه بشی بیشتر میتونی ارادت رو نگه داری

دوست دارم بخرم الان سرچ کردم ۲۰ تومن😐😐😐 منم خیلی به رژیم فکر میکنم قبلا رژیم گرفتم و باشگاه رف ...

کاش باشگاه ها باز بودن و کرونایی نبود..منم شرایط پیاده روی رفتن ندارم متاسفانه وگرنه عالیه واسه شکم

بخاطر همین ب شدت از بارداری میترسم میگم خودمو روزی ۲ ساعت بکشم تو باشگاه یکی گند بزنه ب هیکلم🤢

یه زمان باشگاه میرفتم یکی از خانوما که معلوم بود چندساله باشگاه میاد و هیکلش عالی بود باردار شد

زمان بارداری میومد و میدیدمش

کوچولوش به دنیا اومد دیگه نیومد تا حدودا ۴ ماه

بعد از اون انگار شکم نداشت

خیلییییی کم

همراهیاش بچه رو میگرفتن و خودشم ورزش میکرد

2706