2733
2734
پریود میشم ولی نامنظمه نه ارثی و ژنتیکی نیست ازمایش دادم متفی بود

فرشته خانم..من تحت نظر ی دکتر طب اسلامی هستم.. ازش میپرسم اگه گفت راهی هست حتما بت میگم. هزینه هم نمیگیره.. اگه گفت راهی هست شماره ش رو میدم تلفنی هم جواب میده.فقط خیلی سخت تلفن جواب میده.. آنقدر سرش شلوغه..  ی درخواست دوستی بفرست برام .

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
طبیعی به دنیا اومده؟خواهش میکنم از روند درمانیش بگو

اره عزیزم طبیعی...درمانی نداشت فقط جلوگیری نمیکرد گلم

باورت میشه ارایشگر بود جوری تو بارداریش صندلی اصلاحو تکون میداد من همش میگفتم الان بچش خدایی نکرده سقط میشه

اما خداروشکر صحیح و سالم به دنیاش اورد

بعضی دکترا حرف مفت میزنن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
خداروشکر چند سال بعد باردار شدن؟

گلم من تو بارداریش باهاش دوست شدم فقط میگفت دکتر بهم گفت یائسته شدی ولی من باردار شدم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
ازمایشfsh.lh

خوب هیچی بهت نگفتن مثلا راه حلی چیزی ...من برایائسگی رو نمیدونم ولی بعضی از بچه ها مشکل کم خونی دوران پریود رو داشتن که مجبور میشدن از جیگر خام استفاده کنند همونطور خام خام میخوردنش بازم از دارو گیاهیا سوال کن شاید ان شاءلله راه حلی باشه