2733
2734
عنوان

بهش بگم دوسش دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 60 پست
اخه وقتی میگ واسه اینک من باشم تلاش کن باید پیاممو سین کنه خوب اما خیلی دیر سین میکنه یعنی داره با ک ...

من فکر میکنم تو شخصیت احساسی داری....بعضی دختر ها هم با چند نفر دیگه هستن شایدم این طور باشه بهش بگو زود جوابمو بده خوب ببین چی میگه بهت

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
چی نفهمیدم... میبخشیا اقای محترم پرسیدی ج دادم اصن بروتاصب باهاش بحرف ب من چ ک بخام خراب کنم یان عجب ...

ناراحت نشو ولی ب کل نابودم کردی. خودش میگ با دوستامم و با کسی نیستم خواهرشم میگ با کسی نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس اینکه میگن بفهمه میره چیه

زیادی ابراز علاقه کنین فرار میکنه باید یاد بگیرین به جا بیان کنین

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2731
من فکر میکنم تو شخصیت احساسی داری....بعضی دختر ها هم با چند نفر دیگه هستن شایدم این طور باشه بهش بگو ...

فوق العاوه حساسم . ولی خوب هر شب تا نصف شب بیداره

فوق العاوه حساسم . ولی خوب هر شب تا نصف شب بیداره

درک میکنم منم همین جوریم ....نمیشه تهمت زد که با بقیه رابطه داره این کارشو نمیدونم واقعا!!!تعجب آوره برام اگه دوست داشته باشه خودشم باید مشتاق باشه به صحبت باهات

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
درک میکنم منم همین جوریم ....نمیشه تهمت زد که با بقیه رابطه داره این کارشو نمیدونم واقعا!!!تعجب آوره ...

منم موندم دیگ . بمونم.نمونم. ذهنم درگیر کنم نکنم خسته شدم

منم موندم دیگ . بمونم.نمونم. ذهنم درگیر کنم نکنم خسته شدم

چه قد طول میکشه بهت پیام بده ...وقتی پیام میده جوابش کوتاهه ؟؟؟ابراز علاقه ای داره....آدم رلشو به دوستای دخترش ترجیح میده نمیدونم والا

چه قد طول میکشه بهت پیام بده ...وقتی پیام میده جوابش کوتاهه ؟؟؟ابراز علاقه ای داره....آدم رلشو به دو ...

بعضی وقتا تا ۵ دقیقه بعضی وقتا همون ثانیه بعضی وقتا تا میبینم زمان پیام با زمان اف یکیه

بعضی وقتا تا ۵ دقیقه بعضی وقتا همون ثانیه بعضی وقتا تا میبینم زمان پیام با زمان اف یکیه

واه تا ۵ دقیقه خوبه که فکر کردم یه سه چهار ساعتی طول میکشه حساس نباش عادیه

یعنی تو ۵ دقیقه وقتش خالی نمیشه بیاد جواب  منو بده؟

عه این قد حساس نباش چه خوبه که این قد دقیقی ولی نه در این حد شاید مشکلی داره