2733
2734

لینک میتونی اینجا خاطره م رو بخونی. خاطره ۳۵

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731
ان شاءالله ب سلامتی .از سزارین راضی نبودید؟

نههههههه

اصلا حرفشو نزن

کلی عوارض داره

جدیدا یکی از دوستام خودش سزارین انتخابی داشت

روزی هزار بار اطرافیانشو لعنت میکنه که چرا قبل زایمانش بهش گفتن سزارین راحته

ولی بعدش که حال و روزشو دیدن تازه یاد سختی هاش افتادن

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
مگه میشه؟چه جالب!

اره گلی میشه

اسم زایمانش «وی بک» هست

تو جهان تقریبا مرسومه. خداروشکر تو ایرانم تیم های خوبی دارن روش کار میکنن

مامای خودم این اواخر دو تا زایمان طبیعی بعد سه تا سزارین گرفته

تو تاپیکی که لینکشو گذاشتم صفحه ۱۲ خاطره ش هست.

رحمو بعد عمل فشار میدن ک لخته خون خون اضافی خارج شه

من توی طبیعی ماما بعد زایمانم قشنگ دستمو گرفت برد سرویس (با عرض معذرت) گفت دستشویی کن. بعدشم گفت سرفه کن. من دو سه تا سرفه کردم کلی لخته اومد بیرون

هیچ کسم شکممو فشار نداد

کار باید اصولی باشه

اون فشار ها خودش عوارض داره

طرف چسبندگی رحم گرفته بعد میگه نمیدونم چرا اینطور شدم.

الان انجام میدن خصوصی . 

نه خیلی شهرا خصوصی ممنوع شده منم خصوصی بودم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706