2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منظورت همین سرماخوردگیه؟
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
ویروس چی؟
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2740
لطفا یه کم درموردش توضیح بدید. نگران شدم.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
اگه منظورت اسهال و استفراغ و تبه.. که آره دختر من 10 یا 12 روز باهاش دست و پنجه نرم کرد... شد پوست و استخوون خودمم 2 کیلو کم کردم از بس حرص خوردم... دوره بیماری باید خود بخود تمام بشه کاریش نمیشه کرد.. دکتر به دخترم کیدی لایت و قرص دمیترون داد با یه پودر که تو آب میریختن اسمش یادم نیست... ولی فقط کمک میکرد تا آب بدنش نسوزه 18 بار عوضش میکردم هر روز.. پدرم در اومده بود
نبض زندگی ما آیلین جونم.
من پسرم پری شب تب گرفت تب 38.6 و 39.1 گرفت برمش دکتر گفت هم ویروسه و هم سرماخوردگیش خورده به گوشاش ملتهب و چرک کره. بمیرم براش خیلی گوش رد داره همش گریه و بی قراری میکنه. هر 8 ساعت بهش دارو میدم انشالله که خوب بشه
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
2706