2733
2734
عنوان

یه جمله از اهنگ یا فیلم و سریال که خیلیی دوسش دارین و تو ذهنتون مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نوجوون بودیم عاشق این تیکه فیلم روز سوم بودیم تومدرسه😁 سمیره حبی یعنی ماله منه یعنی عشقه منه

حامدبهدادمیگفت ماهم تو دلمون قندآب میشد😅😅

دردم از یار است و درمان نیز هم

برای گریه کردنااات

یکی دو روزی کافیهههه

سیاه بپوش برای مننن

اینم برای قافیه

رحمت😂

عضو انجمن تک نفره ی مبارزه با مواد مخدر😐(دیدم همتون عضو یه ستادی انجمنی سازمانی اکیپی گروهکی چیزی هستین گفتم مظلوم واقع نشم😁)
نوجوون بودیم عاشق این تیکه فیلم روز سوم بودیم تومدرسه😁 سمیره حبی یعنی ماله منه یعنی عشقه منه حامدب ...

آخ آخ آخ حامد بهداد یه زمانی خیلی کراش بود😄

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

این شعره که توی سریال دختر امپراطور میخوند

ای ماه زیبا که در اسمانی تو هم میبینی دلبندم را

دلبندم رفته به اون دورا  اگر دیدی اورا  به اون بده پیغام مرا

بگو دلتنگشم

هر وقت ماه رو میبینم اینو میخونم😃😃 

من عاشق توام روزهای سخت من بی تو نمیگذره با تو اگرچه دور باتو اگر چه دیر از بی تو بهتره...آهنگ دیوونگی نکن معین

مگه میشه قلبی که دیگه نمیزنه بازم بشکنه؟ انیمیشن عروس مُرده

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2706