2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باردارم و پر از تنش. حتی شبا هم فقط خکاب بد می بینم. نمیدونم چی میشه اخرش

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2728

من خیلی دوران شیرین ولذت بخشی بود برام فوق العاده بود امااسترسم داشتم چون ازهفته 12به بعد کلا تو مطب وازمایشگاه بودم و امینیو سنتز شدم و مشکلات زیاد.... دخترم اروم نبود ازاول که دنیا اومد نمیدونم ربطی داشته یانه

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما

خیره.

رها کن خودتو.

وضعیت روحی مادر بشدت رو خلق وخوی بچه تاثیرداره.

دیدم ک میگم

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.
2740

من که تازه دو ماهمه دندونم عفونت کرده بود با آموکسی سیلین خوب شدم بزور ولی الان بازم کم درد داره از یه طرف کبدم چربه و از طرف دیگه ترشحات زرد مایل به قهو ای دارم فک کنم عفونت گرفتم و حالت تهوع هم جای خود

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

نی نیهایی ک با استرسه مادر در طول بارداری رشد میکنن بعده تولد موجب بیقراری و گریه و کولیکه نوزاد میشه ی سرس استرسها طبیعیه اما استرس محیط باید کم بشه و مادر خودشو در معرضش قرار نده

خدایا شُکرت❤🧿

من همش استرس داشتم تاپیکامو ببینی میفهمی تمام سونو هامو با گریه رفتم چون سابقه سقط داشتم همش ترس تو جونم بود بچم خیلی پایین بود سرش اومد تو لگن اورژانسی 37 هفته سز شدم خداروشکر سالم دنیا اومد ولی خیلی بی قراره اصلا آروم نیست بغل هیچکسم جز خودم مامانم نمیره

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

کمتر مادر بارداریه که استرس نداشته باشه آدم درطول بارداریشی همیشه نگران وضعیت بچشه مخصوصاً بارداری اول

منم مثل همه ولی بچه‌هام آرومن تقریباً

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

میگم خانما این یهو لکه بینی نباشه یعنی از عفونته

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

بعضی وقتا فکر می کنم چ اشتباهی کردیم‌تو کرونا باردار شدیم

چون ن مسافرتی میشه رفت برای عوض شدن روحیه نه کاری کرد 

دلم می خواد برم ی جای دور دست خوش آب و هوا فقط خودم باشم و ...‌ 

دلم آرامش می خواد 

هیچکاری نمی‌تونم براش بکنم ...

کاشکی بچه هامون با این وضعیت خوب و سلامت و آروم به دنیا بیان

2706