2777
2789

اگه به تولید مثل باشه پس سگ و گربه هم تولید مثل میکنند حتما اونا خیلی لیاقت دارن والا به خدا حتما میگین چرا عصبانی هستید حالا براتون میگم چی شده که به این درجه از عصبانیت از آدم های نفهم رسیدم تو چند تا پست تعریف میکنم طولانی نشه تند تایپ میکنم

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...

لایک

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضيام لياقتشو دارن مادر نميشن نگو همچين🙁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من خودم مادر هستم ولی هزاران مادر معتاد و خراب و نفهم تو دنیا هستن پس مادر شدن به تنهایی یک فضیلت نیست درست نیست بگیم مادر شدن لیاقت میخواد

طرز فکر یه عده بی عقل که تنها افتخارشون تولید مثل هس. و هییییییچ هنر دیگه ای ندارن ارزش بحث هم نداره

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

منم 4ساله منتظرم لایق مادر شدن نیستم

لایق نوزاد نیستم 

لایق اینکه جنین تو بدنم رشد کنه نیستم

ولی خدا لایق دونست ک مادر یه پسر 7ساله بشم 4ساله 

بچه همسرم

آنقدر دلم میخواد خودم هم باردار بشم ک حد نداره باید بدم😢😢😢

عاشق بچه شوهرم هستم میمیرم براش

خواهرم چهل سالشه و هیچ وقت نتونست مادر بشه مشکل از سمت شوهرش بود بعد تو محیط کار همکار خواهرم با خواهرم بحثش میشه میگه خدا خر را میشناسه شاخش نمیده بی خود نیست لایق مادر شدن نبودی ولی من دو تا پسر دارم دلم میخواد همکار خواهرم را گیر بیارم و دو تا بزنم دهنش که دل خواهرم را شکوند صبر کنید ادامه داره حرف های زن داداشم را براتون بگم

من خودم پسر دارم زن داداشم دختر داره از نظر من نه پسر داشتن استخاره نه دختر داشتن افتخاره دو تاش وسیله آزمایش الهی است که بتونیم بچه های خوب تحویل جامعه بدیم بعد زن داداش نفهمم تو چشمای من زل میزنه میگه خدا هر کی دوست داره بهش دختر میده خداااااایااااااا جهل تا کجا بس کنید تو رو خدا 

خواهرم چهل سالشه و هیچ وقت نتونست مادر بشه مشکل از سمت شوهرش بود بعد تو محیط کار همکار خواهرم با خوا ...

عجب آدمایی پیدا میشن

ناگفته نماند منم ۳سال و نیم نازایی داشتم انواع و اقسام کنایه ها رو از جانب خانواده شوهر شنیدم

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2801