2752
2734

اگه طلاق بخواین ولی شوهرت نخواد طلاق بده و لجبازی کنه باید چیکارکنی؟حتی مهرتونم نخواین ولی بازم راضی نمیشه

چقدر زنا بدبختن تو ایران

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً وَ أنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ

توروخدا کسایی که طلاق گرفتن هر تجربه ای دارین بگین

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً وَ أنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ

خوب. چرا. اگه. دوست. داره زندگی. کن. باهاش

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب. چرا. اگه. دوست. داره زندگی. کن. باهاش

من برای خواهرم تاپیک زدم نمیخوادش هیچ جوره دیگه تنفره.این زندگی درست نمیشه

خیلی خیلی فکر کن...

خواهرشوهر خواهرم با اصرار زیاد از شوهرش جدا شد...وبعد شوهرش ازدواج کرده همش غصه میخوره...الکی پشت پا زد به بختش

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

ادمی ک بخواد طلاق بگیره این مسخرع بازیا رو نداره.میره وکیل میگیره مهربه و نفقه میذاره اجرا و باقی روند تا طلاق بگیره

میترسم هی بگم خدایاا شکرت خدا بزنه پس کلم بگه کم تیکه بنداز..😑
اگر دلیل محکمی داشته باشی قاضی قبول میکنه فک کنم

ببین پسره جلو قاضی اینا چون خودش مشاوره بلده چجوری حرف بزنه ولی ذاتا اذیتش میکنه