2733
2739

حرف زدنشون فك كنم اره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واي دقيقا امروز اين سؤال ذهنمُ درگيرد كرده بود😐

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

فک نمی کنم ربطی داشته باشه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738

نه ربطی نداره

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

خيليا ميگن نه، ولي به نظر من همينطور هست.

چون بچه اي كه مثلا توي ٨ ماهگي راه رفتنُ ياد گرفته قطعا انقدر دقت و هوش داشته كه به حركات و راه رفتن بزرگترا دقت كنه و سعي كنه با استفاده از مهارتش راه رفتنُ ياد بگيره و تلاش كنه.

در مورد زود صحبت كردن هم صدق مي كنه.

البته دير صحبت كردن يا راه رفتن دليلي بر كم هوش بودن يا باهوش نبودن بچه نيست.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
حرف زدنشون فك كنم اره

مثلا تو چه سنی؟پسر من دو سال و نیمه است کا مل حرف میزنه اما به نظرم رو سنش بود نه زود هجده ماهگی فک کنم زوده

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...
2706