2733
2734
از نظر من این بچه مشکل داره وتربیتش  با عرض معذرت خودت پرسیدی دیگه بقیه حق دارن ناراحت ...

نظرتون محترم واسه همین تاپیک زدم که بیشتر بدونم و بفهمم چگونه رفتار کنم

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...
اتفاقا برعکس تو خونه نباید به بچه ها سخت بگیریم،رفتیم جای بیشتر مراقبت کنیم،چون میزبان مطمئنا اذیت م ...

عزیزجان من تایپیک شما رو الان دیدم .ولی واقعا پسر ۳ساله من تو خونه ارومه با من وقت میکذرونیم بازی میکنیم ولی وقتی وارد جمع میشه یا دونفر مهمون میاد از خوشحالی نمیدونه چطوررفتارکنه یهو انگار یه بچه دیگه خیلی شیطونی میکنه میخواد جلب توجه کنه. هی میدوعه اینور اونور . ازسروکول مهمون بالا میره میپره زمین اصلا یه وضعی واقعا تعجب میکنم .شاید بخاطر اینه از بس تو خونه ایم نزدیکمون پارکی چیزی نیس گاها میریم پیاده روی دوتایی .همسرمم شب ساعت ۱۲ میاد بوه از صبح فقطبا منه دلم براش میسوزه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید