2752
2734
عنوان

دندانپزشک خوب و تمیز و منصف در شرق تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 87192 بازدید | 57 پست

دکتر بهمن پور اقدم از بهترین مواد استفاده میکنن ماندگاریش زیاده فضای مطبشون هم دلباز و بهداشتی هست هزینه ای که میگیرن واقعا ارزششو داره سعادت آباد هست مطبشون در ضمن خانومشون هم ارتودنسه همونجا بسیار مهربون هستن 

پیج دکتر بهمن پور اقدم

dr.pouraghdam

http://drpouraghdam.com

دکتر بهمن پور اقدم از بهترین مواد استفاده میکنن ماندگاریش زیاده فضای مطبشون هم دلباز و بهداشتی هست ه ...

ماهم دکتر بهمن پور اقدم رو خیلی وقته میشناسیم اولین بار پسر عموی شوهرم معرفی کرد برامون واقعا ماهره توو کارش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فکر کردم برای دختر خودت دندونپزشک میخوای. من یه دندونپزشک اطفال خوب تو خیابون دولت میشناسم اسمش م ...

خیییییلی گرون و بد اخلاق و افتضاح بودن

دقیقا تعریفتون از خوب بودن چیه؟

۱۰۰ هزار تومان پول گان

۸۰ ویزیت

ترمیم ۸۵۰ هزار تومان

عصب کشی ۹۵۰ هزار تومان

خیلی عالیه به نظرتون؟

دکترای دیگه همون بالا شهر که من دختر رو بردم نرخ ترمیمشون نهایت تا ۴۰۰ بود و عصب کشی ۶۰۰

دکتر بهمن پور اقدم از بهترین مواد استفاده میکنن ماندگاریش زیاده فضای مطبشون هم دلباز و بهداشتی هست ه ...

و واقعا هم دکتر بهمن پوراقدم بسیار مودب و منصفی هست خدا ازشون راضی باشه

کلینیک دندانپزشکی ترنج  

همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۹ شب

ارائه خدمات دندانپزشکی: ایمپلنت :: کامپوزیت ونیر :: بلیچینگ :: جرمگیری :: لمینت سرامیکی :: عصب کشی دندان ::  

پرکردن دندان:: 
دندانپزشکی اطفال :: ارتودنسی :: درمان لبخند لثه ای :: اصلاح طرح لبخند :: ترمیم های زیبایی ::

کانتورینگ های دندانی :: لامینیت ها ::

کامپوزیت ips: 12/00/000 تومان

کامپوزیت لونا : 600/000 تومان  

کامپوزیت گرادیا: 800/000 تومان

روکش PFM: 1/000/000 تومان

روکش زیرکونیا: 1/400/000تومان

ارتودنسی،کاشت نگین،فلوراید تراپی،فیشور سیلانت و...

خدمات درمانی:

ایمپلنت هر واحد: ۴٬۸۰۰٬۰۰۰

انواع جراحی های تخصصی لثه :: جراحی دندان عقل نهفته و سایر خدمات از قبیل درمان ریشه، پرکردن و ...

آدرس : تهرانپارس-خیابان استخر - مجتمع پزشکی ترنج

شماره های تماس : 77113340  :: 77112963

دندانپزشکی زیبایی یک نیاز درونی است ، البته نوع درمان با توجه به روابط فکی ، موقعیت دندان ها و بهم ریختگی آن ها لحاظ می شود

یکی از مهم ترین علائم زیبایی داشتن یک لبخند زیبا و طرح لبخندشکیل فرد است .

دندان های یک دست و روشن می توانند جذابیت و زیبایی شما را تضمین کند .  برای داشتن دندان های سالم و زیبا می توانید از خدمات دندانپزشکی

زیبایی بهره مند شوید و با توجه به نیاز دندان ها نسبت به این مساله تصمیم گیری های لازم را انجام دهید .

احساس میکنم همه پیام ها بوی تبلیغ میدن . من واقعا به تران ازدکاج کروم و الان بچم دوسالشه ... یه مدت ...

سلام عزیزم الان دیدم دنبال دندونپزشک بودین قبلا، اینجا همش تبلیغ، آخر پیدا کردی نددون پزشک خوب؟ من خیلی درد دارم الان😔

دکتر عباس سمیعیان یه مطب نبرد جنوبی یکیم مجدییه رسالت کارش عالیه

کارشون خوبه؟ 

من دنبال یه دکتر خوب میگردم؟ دکتر سمیعیان چطوره؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

دوستانی که دنبال دندونپزشک خوب و تمیز بودید من بهتون دکتر بهمن پوراقدم رو معرفی میکنم، حالا فکر میکنید برا منم تبلیغ 😂😂 نه واقعاً کارش عالیه اسمشو هم بزنید خودتون متوجه میشید که دکتر خوبیه

http://instagram.com/drbahmanpouraghdam

دکتر طاهری تو خیابون دماونده من چندباررفتم خیلی خوب بود

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2706