2733
2739

اگر کسی میدونه شخصیت وسواسی هست و تاثیراتی که روش داره رو بگه ممنون میشم . ایا همه کارها رو تا انتها انجام میدید ؟ شلختگی پیدا نکردید ؟ چه موراد دیگه ای اذیتتون میکنه ؟ 

همه ی اون روزای سخت تموم شد و … حالا تمام دردهام خلاصه شده تو فراق جگر گوشم…

کلومیپرامین بخور

من بعد از یکسال از مصرف قرص بهتر شدم البته خودتم باید بخوای

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من وسواس فکری عملی دارم یه مدت که دارو میخوردم خیلی بهتر بودم ولی بچم شیرخوار بود خیلی گیج میشدم ترسیدم از دستم بیفته قطع کردم... به نظرمن اگه میتونید برید دکتر ودارو مصرف کنید مثل سردرد کمر درد و... از دارو نترسید واقعا میگم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
کلومیپرامین بخور من بعد از یکسال از مصرف قرص بهتر شدم البته خودتم باید بخوای

حالا من به شخصه قرص رو توصیه نمیکنم چون تجربه دارم فایده نداشت وسواس فکری فقط خود ادم میتونه بزاره کنار من هرموقع با دوستامم ومحیطم شلوغ این رفتارارو میزارم کنار شیب بندی کف خونمون زیاده واین موضوع منو خیلی ازار میده

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
یعنی چجوری میشه بگین؟  منم دارم فکر کنم یه کاری میکنم دوباره باید انجام بدم. وسواس میگیرتم یا ...

درسته واااای من‌ از بچگی اینطور بودم . انقدر دامنه ش وسیعه نمیتونم حتی مثال بزنم 

دقیقا مثلالی که زدید درست بود 

یا حتی در مورد خاموش روشن کردن چراغ ها مثلا رد میشدم در اتاقو نمیبستم 

انقدر نشخوار ذهنی میکردم فوری بر میگشتم میبستم یا خیلی چیزای دیگه 

2740
حالا من به شخصه قرص رو توصیه نمیکنم چون تجربه دارم فایده نداشت وسواس فکری فقط خود ادم میتونه بزاره ک ...

من یجایی شده بود که با خودسازی حل نمیشد میگم بعد از یکسال از مصرف قرص تازه بهتر شدم من وسواس قرینگی دارم

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
من وسواس فکری عملی دارم یه مدت که دارو میخوردم خیلی بهتر بودم ولی بچم شیرخوار بود خیلی گیج میشدم ترس ...

من بیشفعالی هم داشتم که از بچگی تشخیص داده نشده بود 

یک ساله دارم قرص میخورم 

اتوموکستین و پاروکستین 

یه هفته نخوردم داشتم از شدت فشار عصبی میمردم 

دوباره شروع کردم . هیچوقت فکر نمیکردم امقذر دارو خوب باشه . 

اما هیچ بهبودی توی وضعیت نظمم نشده دیگه خسته شدم از بی نظمی حاد 

من یجایی شده بود که با خودسازی حل نمیشد میگم بعد از یکسال از مصرف قرص تازه بهتر شدم من وسواس قرینگی ...

یعنی همه چی باید صاف باشه ؟ انشالله روزیروز یهتر بشید 

یعنی همه چی باید صاف باشه ؟ انشالله روزیروز یهتر بشید 

بله  دقیقا صاف و چهارگوش

به نظرم بیشتر مشکلات ادم ریشه روانی داره وبا فکر کردن روی مسائل میشه حل کرد قرص ودارو فایده نداره مگ ...

منم نظرم این بود اما واقعا اینطور نیست با فکر کردن بیشتر روش سخت ترش میکنیم 

دارو واقعا موثره 

حالا من به شخصه قرص رو توصیه نمیکنم چون تجربه دارم فایده نداشت وسواس فکری فقط خود ادم میتونه بزاره ک ...

واقعا سخته همیشه ادم اذیت میشه 

2706