2733
2734
عنوان

تورم غده لنفاوی زیر بغل نی نی هفت ماهه!!!! کسی اطلاعی داره !!! ؟ کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 37891 بازدید | 24 پست
جای نگرانی نیست دختر من شانزده ماهه هست امروز توجه توده زیر بغل سمت چپش که جای واکسن هم همون سمته شد ...

سلام عزیزم منم دقیقا پسرم تو شونزده ماهگی متوجه شدم.سونو هم بردمش دکتر گفت واسه واکسنه شایدم غده چربی باشه .اما هر وقت چشمم بهش میخوره خیلی میترسم .شما چی شد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام پسر منم همین مشکل داره البته بعد از واکسن4ماهگی متوجه توده زیر بغلش شدم قبل اون نداشت بردمش دکتر گفت برا واکسن بدو تولدشه ولی بازم نگرانم نمیدونم چیکار کنم

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم  
سلام پسر منم همین مشکل داره البته بعد از واکسن4ماهگی متوجه توده زیر بغلش شدم قبل اون نداشت بردمش دکت ...

منم پسرم تازه شده هفتا ماهش زیر بغل سمت چپش متورم شده قرمزم هست بردمش دکتر گفت مال واکسنه اما میترسم درد نداره ها

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2731

دختر من هم سه ماهشه و یه غده 34×16 زیر بغلش داره و دکتر گفته بخاطر واکسن ب ث ژ هست الان تازه شروع کردم بهش سفیکسیم میدم و اگه کوچک نشه گفته باید جراحی بشه کسی در این مورد تجربه داره؟ دارم از غصه میمیرم ...

خواهش میکنم اگه کسی اخیرا تجربه ای داشته بهم کمک کنه یا پزشک خوب معرفی کنه. ساکن تهرانم

سلام دختر من غده لنفاوی گردنش و دو روز زیر بغل متوحه شدم لطفا ادرس دکتر خوب بهم بدین؟

دختر منم یه غده زیر بغل چپش (سمت واکسن ب ث ژ ) داره، شما پزشک پیدا کردید؟ ممکنه خواهش کنم تجربه خودتونو بهم بگین ؟ خیلی نگرانم

دختر من هم سه ماهشه و یه غده 34×16 زیر بغلش داره و دکتر گفته بخاطر واکسن ب ث ژ هست الان تازه شروع کر ...

سلام میتونم بپرسم زیر بغل دخترتون خوب شد یا نه.زیر بغل دختر من از دوماهگی متورم شد بعد دوماه بزرگتر شد و ترکید ویک مقدار تخلیه شد ولی نه کامل.دکتر گفت اون هم باز میشه وتخلیه میشه ولی هنوز تخیله نشده ولی کنارش یکم زخم شد و ازش چرک میاد بیرون امروز عکسشو فرستادم برای دکتر گفت باید ببرینش آزمایشگاه از همون ناحیه کشت بگیرن.خیلی نگرانم

سلام میتونم بپرسم زیر بغل دخترتون خوب شد یا نه.زیر بغل دختر من از دوماهگی متورم شد بعد دوماه بزرگتر ...

سلام عزیزم، زیر بغل دخترتون خوب شد؟ نتیجه آزمایش چی شد؟ برا دختر منم تخلیه شد ولی نه کامل، انگار اون داخل سفت شده، سفیدی ها دیده میشه ولی اصلا نمیاد بیرون. دکتر گفت فشار بده یا بیار من فشار بدم. فشار میدم چیزی نمیاد، دلمم نمیاد ببرم دکتر فشار بده. چیکار کردین که کامل تخلیه بشه؟