2737
2739
سلام
دیشب اتفاقی فهمیدم زیر بغل به سمت سینه دخترم یه غده وجود داره
اینکه بگم چه حالی شدم و بودم بماند

از بخته بد که رفتیم مطب دکترش دیدیم اعلامیه زدن به علت جراحی قلب فعلا تعطیله
در به در دکتر کودکان
یکی پیدا کردیم که منشیش به هیچ صراطی مستقیم نبود میگفت ساعت 10 11 نوبتتون میشه حالا حساب کنید ساعت هفته!!!!!

منشی مطب بغلی که دختر همسایه بود آدرس یه دکتر داخلی رو داد و گفت کارش حرف نداره و اطفال زیادی میرن پیشش

رفتیم پیشش پس از معاینه گفت که غده لنفاویش متورم شده که نشانه مقاومت بدنش در برابر که میکروبه ، گفت یا مال واکسن ب ث ژ بدو تولدشه ( آخه دقیقا همون سمته) یا مال واکسن شش ماهگیشه
جالبه میگفت چیز بدی نیست و نشونه خیلی خوبیه!!!! حالا چرا نمیدونم !!!
گفت دستکاریش نکنیم ، بهش فشار نیاریم و گفت که اکثرا خودشون کوچیک میشند ولی اگه بزرگتر شد یا دردناک نیاز به درمان داره

کسی تجربه ای نداره؟!!
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
جای نگرانی نیست دختر من شانزده ماهه هست امروز توجه توده زیر بغل سمت چپش که جای واکسن هم همون سمته شدیم.با مطالعاتی که کردیم متوجه شدیم هیچ مشکلی نداره و پاسخ سیستم ایمنی بدن به واکسن ب س ژ هست.گاهی تا چند هفته بعد از تزریق واکسن و گاهی حتی چند ماه و چند سال بعد از تزریق واکسن تورم غده لنفاوی میشه زیر بغل.نگران نباشید حتی اگه سرش باز شه و چرک بیرون بیاد فقط کافیه لباس زیرشو عوض کنید
پسر خواهر شوهر منم اینجور شد ولی اون قبل 6 ماه بود دست دستش نکن ممکنه بزرگتر و متورم تر بشه و یا پوستش ملتهب بشه و پوست نازک روش حتی کنده بشه و گاها دردشم میکنه مال بچه خواهر شوهرم مث یه جوش چرکی خودش رسید و سرش باز شد و بعد با کمک فشار دادن خالیش کردن

سلام.منم امروز متوجه شدم زیر بغل دخترم که ۴ ماهشه یک غده متورم شده البته وقتی دست گرفتم احساس کردم دردش میاد. خیلی ناراحت شدم هنوزم به پزشک مراجعه نکردم. فردا می خوام برم. خدا کنه همینی باشه که شما عزیزان مطرح کردین