2733
2734
والا من یه شب واسه سقط بستری بودم
یه زن خارجى کنارم بسترى بود، هفته ٣٦ بود بخاطر بالا بودن قند بسترى بود، کلا طاقباز میخوابید تمام وقتم با موبایلش بازى میکرد یا تو اینترنت بود.
بهش گفتم ما میگیم نباید طاق باز بخوابی، گفت من اصن جور دیگه نخوابیدم کلاً!
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
دکتر منم عالی بود هفته ٣٤ گفتم طاق باز نخوابم دیگه دکتر... گفت هر مدل که دوست داری بخواب
ولی بعد غذا خوردن به سمت چب بخوابی بهتره خونرسانی و افزایشه وزن
خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ممکنه توی طاق باز خوابیدن بند ناف جنین رو اذیت یا خفه کنه اگه شکم خیلی بزرگ باشه و جنین خیلی درشت یکم خطر داره
ولی در حد چند دقیقه اشکال نداره

تو ماههای بالا خود به خود بدنمون جوری میشه که در حالت طاق باز راحت نیستیم و به پهلو میخوابیم
زیاد حساس نباشین طبیعیه
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

من از همون اوایل دوران بارداری خودم رو عادت دادم که به پهلو بخوابم. الان تازه رفتم توی هفت ماه. کمرم خیلی درد می گیره ولی اهمیت نمیدم.
زیباترین موسیقی دنیا شنیدن صدای کسی ست که دوستش داریم.
دکتر منم میگه هر مدلی میخوای بخواب , اگه جوری باشه که خودت یا بچه اذیت شین آوتوماتیک به پهلو میشی.. بدن خودش نتظیم میکنه و نمیخواد بهش فکر کنی..
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد