2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شرط یه روز تست😂👋

یه عمر آسه رفتم اومدم نترکیدم یه روزه منو میخواب به باد بدی شوکول دوستت همون شکلات عسلی برا فنا رفتن هممون کافیه سالهاست هرروز فکر میکتم بالاخره امروز میترکه🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
فکر کردم اکانت نی نی سایتتو میفروشی اومدم بگم منم فروشندم اکانت قدیمی بدون تاپیک در حد صفر😁 (فان)

چجوری واقن تاپیک نزدی؟! 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
یه عمر آسه رفتم اومدم نترکیدم یه روزه منو میخواب به باد بدی شوکول دوستت همون شکلات عسلی برا فنا رفتن ...

ای خدا 😂😂😂😂 من یه کاربری شیطونکی اصلی داشتم. ده تا دیگه هم داشتم همه رو ترکوندن. رفتم تلگرام گفتم یکیشو باز کنید. واسه اینکه مثلا دلمو بسوزونن اولین کاربریمو باز نکردن اینو باز کردن 😂😂😂😂 البته اون اولی انفرادی سیاسیه بازم نمیشه هرگز👋😂😂

چجوری واقن تاپیک نزدی؟! 

اوایل چندتا زدم ولی اونموقع خودمون میتونستیم تعطیل کنیم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اوایل چندتا زدم ولی اونموقع خودمون میتونستیم تعطیل کنیم 

چه خوب بوده 😍

شما از بندگان برگزیده خدایید 😁😁😁

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

عزیزم پیچتون رو دادم دوستم و نظر خواهی چند تا اهل فن گفتن فقط باید قیمت محصولات رو بگه که پرداخت بشه وگرنه پیچ نه بازدید داره نه لایو هیچی نداره کل لایک هاش ۱۰۰ تا نیست یعنی کل پست هاش ۱۰۰ تا رو هم لایک نداره

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
از كجا معلوم فالوورات فيك نباشن

صد در صد فیک هستن ما میخواستیم بخریم کل پست هاشون ۱۰۰ تا لایک نخورده یعنی هرچی پست داره روی هم جمع بشه ۱۰۰ تا لایک نیست، از اون طرف فقط میتونه لوازم ارایش ها رو بفروشه نه پیچی ک هیچی ندار۶

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
صد در صد فیک هستن ما میخواستیم بخریم کل پست هاشون ۱۰۰ تا لایک نخورده یعنی هرچی پست داره روی هم جمع ب ...

کاش اول میدونستی عزیزم بعد حرف میزدی ۱۰۰درصد فیک؟؟؟؟واقعا واسه خودت و طرز حرف زدنت متاسفم این همه هزینه تبلیغات دادم این همه با اطمینان حرف میزنی و دروغ میگی جواب خدا رو هم اینجوری میدی بعدا؟؟؟؟پیجم یکماهه راه اندازی شده تو یک ماه توقع چقدر لایک داری ؟؟؟؟بیا پیج هایی که تبلیغ دادم رو بهت معرفی کنم 

کاش اول میدونستی عزیزم بعد حرف میزدی ۱۰۰درصد فیک؟؟؟؟واقعا واسه خودت و طرز حرف زدنت متاسفم این همه هز ...

یکم ارومتر هم‌ میشه صحبت کرد دوست محترم!!تاسف رو برای هرچیزی نخور اصولا و اینکه کسی نمیاد هزینه ی تبلیغات شما رو بده که و پیچ رو بخره، نهایتش هزینه ی محصولات ارایشی رو بده و برای این گفتم که خودت رو اذیت نکنی و کسی نمیخره یا بخواد بخره احتمال زیاد بهت برمیگردونه موفق باشی

یکم ارومتر هم‌ میشه صحبت کرد دوست محترم!!تاسف رو برای هرچیزی نخور اصولا و اینکه کسی نمیاد هزینه ی تب ...

من با ۲/۵کا فالور یکی از پستام ۱۴۵تا ویو خورده بود با اینکه تازه راه اندازی شده بود عزیزم و ناراحت شدم ازتون که با اطمینان میگین ۱۰۰درصد فیک هست .من اصلا اشتباه کردم به فروش گزاشتم و اینهمه تاپیک زدم هر سری قیمت رو آوردم پایین شاید کسی بخره وبتونه کسب و کاری راه بندازه ولی اشتباه کردم از همون اول باید دلیت اکانت میزدم بیخیال اون ۱ونیم میلیونی که هزینه تبلیغات دادم واسه فالور واقعی 

2706