2752
2734

هیچ مشکلی نداشتم تو خاب پاره شده بود نه عفونت نه لک بینی و نه طول سرویکس کم حتی سونو اخر که ختم بارداری دادن  هم طول سرویکسم نرمال بود کسی هست همچین تجربه ای داشته باشه و مشکل از کجا بوده لطفا کمک کنید

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

من خودم مشکل شلی دهانه رحم دارم نه کوتاهی سرویکس!

بارداری اولم‌تو۲۶ هفته به خونریزی افتادم ورفتم بیمارستان گفتن دهانه رحمم‌۵سانت بازه

اگه‌بعدپاره شدن زودسقط کردی احتمال داره شماهم شماهم شل باشه دهانه‌رحمت وفشارآورده کیسه آب پاره شده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جنینت مشکلی نداشت؟

چون جنین من ۱۰ هفته قلبش وایستاده بود بدون علایم و سه هفته بعدش سقط شد که تو خونه کیسه ابم ترکید و بعدش به خونریزی افتادم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خود دکترتون بهتون علت رو نگفتن؟ 

نه چون همه چی خوب بود

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
من خودم مشکل شلی دهانه رحم دارم نه کوتاهی سرویکس! بارداری اولم‌تو۲۶ هفته به خونریزی افتادم ورفتم بی ...

ارداری اولم که ۲۶ هفته بچم پر کشید دکترهای بیمارستان باور نمیکردن اخه دهانه رحمم نیم سانتم باز نبودو اب بچه تموم شده شده بود براشون جای تعجب داش..

این سری ام همیطور بود 😔😔

ارداری اولم که ۲۶ هفته بچم پر کشید دکترهای بیمارستان باور نمیکردن اخه دهانه رحمم نیم سانتم باز نبودو ...

خدابهت صبربده ودلتوشادکنه

اگه شهرستان هستی حتمابه مراکز سقط مکرر وبارداری پرخطرتهران یامتخصصهای تهران بروانشالله مشکلت پبدابشه

غصه نخورخدابزرگه وامیدت به خداباشه من بارداری اولم ۲۶ هفته بود وبعدش دوبارسقط توهفته ۵ داشتم وبارچهارم  خدادخترموبهم دادهرچندهم دوباره زودبه دنیااومد ۳۴ هفته وفقط ۱۶۰۰ وزن داشت ویک ماه nicuبستری بود امابازشکرخدا

بعضی ها درتقدیرشون باسختی به چیزها ی که میخوان برسن ،سختی داره ولی خدابزرگه انشالله دلتوشادمیکنه 

جنینت مشکلی نداشت؟ چون جنین من ۱۰ هفته قلبش وایستاده بود بدون علایم و سه هفته بعدش سقط شد که تو خون ...

نه عزیزم بچم تا اخرین سونوگرافی همه چیزش خوب بود طفلی قلبش مثه ساعت میزد مدام با خودم میگم من کشتمش این فکر منو عذابم میده😭😭

خدابهت صبربده ودلتوشادکنه اگه شهرستان هستی حتمابه مراکز سقط مکرر وبارداری پرخطرتهران یامتخصصهای تهر ...

دلم خیلی شکسته اخه سختی تو زندگیم زیاد کشیدم..

این سری خیلی امیدمو از دست دادم..

ممنون عزیزم ان شاا.. خدا دخترتو برات نگه داره و بهترین روزاشو ببینی برا منم دعا کن😔

دلم خیلی شکسته اخه سختی تو زندگیم زیاد کشیدم.. این سری خیلی امیدمو از دست دادم.. ممنون عزیزم ان شا ...

ممنونم عزیزم

درکت میکنم میدونم روزای سختی‌داری میگذرونی اماامیدبه خداباشه انشالله این روزاهم میگذره ودلتوشادمیکنه واین خاطرات بدفراموش کنی!

بعدهرسختی آسانی هست وعده خداست بهش ایمان دارم 

ممنونم عزیزم درکت میکنم میدونم روزای سختی‌داری میگذرونی اماامیدبه خداباشه انشالله این روزاهم میگذره ...

ممنون عزیزم فعلنی تسکین دردم همین حرفاست

ممنونم عزیزم درکت میکنم میدونم روزای سختی‌داری میگذرونی اماامیدبه خداباشه انشالله این روزاهم میگذره ...

ممنون عزیزم فعلنی تسکین دردم همین حرفاست

نه عزیزم بچم تا اخرین سونوگرافی همه چیزش خوب بود طفلی قلبش مثه ساعت میزد مدام با خودم میگم من کشتمش ...

وای خدای من دختر خوب این چه فکریه که میکنی؟

چرا الکی خودت رو زجر میدی قسمت بوده و حکمتی داشته که بچه نمونه شما کاری نکردی که عزیزدلم

فدات شم تروخدا با این افکار خودت رو اذیت نکن گلم

وای خدای من دختر خوب این چه فکریه که میکنی؟ چرا الکی خودت رو زجر میدی قسمت بوده و حکمتی داشته که بچ ...

دست خودم نیس دوتا بچه زنده و سالم رو اینطوری خدا ازم گرفت داغونم نمیدونم حکمت چیه و قسمت خستم

دست خودم نیس دوتا بچه زنده و سالم رو اینطوری خدا ازم گرفت داغونم نمیدونم حکمت چیه و قسمت خستم

عزیزدلم فدات بشم میگم خودت رو مقصر ندون اینطوری باعث میشه از ناراحتیت کمتر بشه

انشاءالله به زودیه زود خدا بهتون اولاد سالم و صالح بده

2706