2733
2739

میخوام واسه شب یلدا کیک درست کنم و روش رو با خامه تزیین کنم،واسه رنگی شدن پودر کیک و خامه سفید(از قنادی میارم) چ نوع رنگی خوبه؟

بعضیا میگن رنگ ژله ای بعضیام میگن رنگ خوراکی

پ ن: هم پودر کیک رو میخوام رنگی کنم و هم خامه ش رو، ممنون میشم از اینکه راهنماییم کنید مهربونا🌹

رنگ ژله ای برای خامه 

رنگ خوراکی برای پودر کیک

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

رنگ ژله ای همون رنگ خوراکیه عزیزم.هم داخل خمیر کیک میشه ریخت هم داخل خامه.

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مرسی عزیزم از کجاها باید بخرم جفتشون رو؟ راستش تا حالا نگرفتم😂

لوازم قنادی و شیرینی فروشیا 

، تم تولد فروشیا 

و هایپر مارکت ها دارن عزیزم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738
فک کنم فرق میکنن

ن عزیزم فرقی نداره.انواع رنگ های خوراکی شامل پودری قطره ای و ژله ایه.من کارم اینه

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
حالا بنظرتون کدومشون رو بخرم بهتره؟

عزیزم رنگ ژله ای همون رنگ خوراکیه.