2733
2734
عنوان

هفت روزه همسرم رو از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3297 بازدید | 35 پست
من همیشه از خدا فقط یچیز تو زندگیم خواستم  هیچ وقت پول خونه و مال و اینچیزا هیچوقت نخپاستم&nbs ...

اتفاقا من دقیقا برعکسش رو میخوام

وقتی کسی رو خیلی دوست داری تحمل درد کشیدن و زجر کشیدنشون رو نداری

مادر ادم چی به سرش میاد بچش بمیره؟

من اصلا تحمل زجر کشیدنشون رو موقع از دست دادن من ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحمل این درد خیییلی سخته 

از اعماق وجودم از خدا فقط برات ارامش و صبر میخوام‌ خدا خودش بهت صبر بده بتونی دوری عزیزتو تحمل کنی 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2731
ممنون ازتون خواهرای خوبم ، خیلی سخته ، تنهام عزیزانم ، ایران نیستم. بیشتر از طاقت و صبرمه واقعا نمید ...

میدونی اینروزا هم میگذره ما هم همچنان منتظریم بابامون بهوش بیاد بخاطر کرونا تو کماست. دیگ ۲ هفته و خورده ایه ک مریض شده 

من وقتی مادرم مرد خیلی تنها شدم اصلا فکر میکردم دیگ نمیشع زندگی کنم. یک سال از خونه بیرون نرفتم کلی از لحاظ جسمی ضعیف شدم از لحاظ روحی و و و و 

بقول مادرم همیشه میگفت فقط مرگه ک چاره و درمان نداره. هیچوقت نبود کسی ک تو زندگیت الان نیست عادی نمیشع یعنی هرموقع یادش بیافتی گریت میگیره و از اعماق وجودت دلت تنگ میشه و با خودت میگی کاش بشه چند لحظه ببینمش فقط چند لحظه ... این درد رو کسی حس میکنه ک داغ عزیزشو دیده باشه همه میگن میفهمیم اره میفهمن از دست دادن عزیز چیه اما نمیتونن درک کنن تا کوچه پس کوچه های قلب طرف رو نیبینی نمیتونی درک کنی تا خودت تجربه نکنی نمیتونی درک کنی مادر من سال ۹۴ مرد هنوز مرگش برام تازه هست. فقط ی چیزی ک منو اروم کرد این بود ک شروع کردم ب نوشتن . نوشتن منو اروم میکنه تو رو نمیدونم یکی ب موسیقی پناه میبره یکی سفر. هنوزم دلم میگیره سال اول ک فوت شد مامانم هر شب گریه کردم یک سال تمام هرشب. تو اینکار رو با خودت نکن تو سعی کن قوی باشی . بالاخره شوهرت مونست همدمت عزیزت بوده با گریه اون برنمیگرده ولی گریه کن نریز تو خودت ولی ب زندگیت ادامه بده خدا وقتی عزیزی رو میگیره صبرش هم میده کم کم همه چی درست میشه ی روزی یاد حرفم میافتی ک قلبت اروم تر شده الان شاید هضمش سخت باشه اما درست میشه عزیزم بهت قول میدم میدونی اون اشکایی ک تو برای شوهرت میریزی واسه دوریش واسه از دست دادنش خیلی پاکن خیلی 

من حتا الانم دارم گریه میکنم من نمیدونم چ سرنوشتی واس پدرم در انتطاره اما از خدا میخوام بهم صبر بده بیشتر از قبل 

وقتی مادرم فوت شد صبر رو یاد گرفتم صبر ب همین راحتی بدست نمیاد ولی میشه مل ی دوست باارزش و وفادار تو زندگیت ..ب یادش شمع روشن کن سعی کن تنها نباشی میدونم غریبی حداقل ارتباط تصویر با خانواده برقرار کن بهتر میشه حالت 

روحش شاد

💜💜💜

میدونی اینروزا هم میگذره ما هم همچنان منتظریم بابامون بهوش بیاد بخاطر کرونا تو کماست. دیگ ۲ هفته و خ ...

ممنون عزیزم از دلداریهات ، روح مادر عزیزت شاد ، ایشالا پدرت خوب میشه و برمیگرده پیشتون . هنوز برام باورپذیر نیست انقد که ناگهانی بود. با دلشوره هر روز از خواب بیدار میشم و حالم بده .