2752
2734
عنوان

لطفا کمک😢زیر زبانی گذاشتم برا سقط... دهنم بی حس شده

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 24 پست
[QUOTE= 168488753 ]عزیزم پوچ بود... 🥺 وگرنه به سختی باردار شده بودم و خیلی هم خوشحال بودم😢[/QUOTE] ...

فداتشم.... اتفاقا دکتر گفته 😑 ولی خب هنوز بجز اون حس تو زبونم حس دیگه ای ندارم 😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله دقیقا... هر لحظه همین رو میگم که خواست خدا بوده و همینم آرومم میکنه😍😘 عزیزم... چقد خوب خداروش ...

مرسی عزیز دلم مطمن باش بعد از یه پوچ یه بچه سالم میاد تو دلت مطمن باش به حکمت خدا شک نکن هیچ وقت شاید اگه این بچه میموند یه مشکلی داشت که یه عمر دلت میسوخت 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
گلم همسرم واریکوسل شدید داره تو تاپیکام گفتم... سر همینم بارداریم پوچ شد و الانم باید سقط شه.... اصل ...

ببخشید من زیاد نمیام ک تاپیکارو بخونم

انشالا هرچی خیره

فقط زود تر انجامش بده چون هفتت بالاتر بره هرچقدم پوچم باشه خونریزیت بیشتره اذیتت میکنه

2731
مرسی عزیز دلم مطمن باش بعد از یه پوچ یه بچه سالم میاد تو دلت مطمن باش به حکمت خدا شک نکن هیچ وقت شای ...

اره گلم میدونم.... 

همون سری که رفتم سنو گف قلب نداره.... اومدم خونه سر نماز گفتم خدایا خودت دادی ، به زور ازت نخواستمش.... الانم بزور نمیخوام نگه دارم هرچی مصلحتته.... اگه سالم هست بمونه اگه نه هرچی رضای خودته .... و الان واقعا آرومم ❤️🥺♥️

ببخشید من زیاد نمیام ک تاپیکارو بخونم انشالا هرچی خیره فقط زود تر انجامش بده چون هفتت بالاتر بره ه ...

عزیزم خونریزسم شروع شده دفع هامم یکم شده فک کنم هنوز مونده یکم.... دیگه دعا کنین به کورتاژ نرسه 😢😢

اره گلم میدونم....  همون سری که رفتم سنو گف قلب نداره.... اومدم خونه سر نماز گفتم خدایا خودت د ...

خداروشکر عزیزم آفرین که اینقدر محکمی آفرین به تو 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی