2733
2734
یه چی بگم با این قیمت دلار اگه میخوای یه گوشی با رنج قیمت آ۵۱ یا ۷۱ بخری،واقعا داری پول برند میدی،من ...

ببین دوربین 64 شیائومی با 48 سامسونگ یکبه؟

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چی بگم با این قیمت دلار اگه میخوای یه گوشی با رنج قیمت آ۵۱ یا ۷۱ بخری،واقعا داری پول برند میدی،من ...

شیائومی داشتم راضی نبودم فقط یه سال کار کرد انگار کوتاه مدته دیگه جرات نمی کنم بخرم

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
چند خریدین؟ چند وقته خریدین؟ میگن جنسش پلاستیکه نه فلز تو ذوق نمیزنه؟ A71. می ارزه به ۳ تومن اختلاف ...

من ۸تقریبا..یه ماهی هست 

جنس بدنش اصلا مشخص نیس

همون باعث شده سبک باشه

۷۱در جریان نیستم 

اما تو دیجی کالا نظرات و.بخون در مورد دوتاشون 

تاثیر دارع

کیفیت دورببن۷۱بالاتره 

و اگ برات دورببن خیلی خیلی الویته و.اختلاف قیمت برات مهم نیس ۷۱مسلما بهترع

خدایا شکرت♥
2731

کلا گوشی شانسه 

شیائومی هم خاله همسرم خرید چقدر تعریف تعریف بعد دوماه فروخت میگفت مشکل داره به خصوص تو صدا

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
کلا گوشی شانسه  شیائومی هم خاله همسرم خرید چقدر تعریف تعریف بعد دوماه فروخت میگفت مشکل داره به ...

واقعا برا منم میکروفنش مشکل داره ویس میفرستم صدا به حدی ضعیفه که باید هندزفری بذاری گوش کنی یا فیلم بگیری 

ببین دوربین 64 شیائومی با 48 سامسونگ یکبه؟

من الان note9 pro شیائومی دارم،خیلی خیلی هم راضی ام،دوربینش ۶۴ و با۶۴ سامسونگ هم امتحان کردم برابری میکنه

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...