2733
2734

سلام به همگی 

من بین این سه تا گوشی واقعا موندم 

اگر کسی استفاده کرده و میتونه به من کمک کنه خیلی خوشحال میشم

دوربین و میکروفون و اسپیکر گوشی خیلی برام مهم هست ....و همچنین در مدت طولانی کارایی خودش رو حفظ کنه 

و اینکه اگه کسی داره این گوشی هارو و نکته ی خاصی هست که بدونم لطفا دریغ نکنید 🙏💜

فقط سامسونگ 

شیائومی ها رو دیدم واقعا کاراییش و کیفیتش پایینتر از سامسونگه

ردمی نوت ۹ هم فقط خوشگلی دارا حتی دوربینشم کیفیتش اونی ک باید باشه نیست

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2731
فقط سامسونگ  شیائومی ها رو دیدم واقعا کاراییش و کیفیتش پایینتر از سامسونگه ردمی نوت ۹ هم فقط ...

خیلی ممنون که تجربتو گفتی 

راستش چون شنیده بودم شیائومی هم خوبه گیج شدم ولی فکر کنم با این پیشنهادا که دوستان دادن همون سامسونگ بگیرم 

سامسونگ خوبه 

ولی اگه خرابرشه قطعش ازخودش گرون تره 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
خیلی ممنون که تجربتو گفتی  راستش چون شنیده بودم شیائومی هم خوبه گیج شدم ولی فکر کنم با این پیش ...

نه عزیزم مطمئن باش سامسونگ بهتره 

پیشاپیش مبارکت باشه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

کلا شیامی خوب و بد داره.. دختر عموم و خواهرم هردو شیامی ردمی خریدن نوت ۸ پرو واسه خواهرم عالی دراومد واسه دخترعموم هنگ کرد هی تن تن خاموش میشد گارانتی داشت برد عوض کرد

زندگی زیباست اگر قیرقودوخ قویسا  
2706