2733
2734
عنوان

چرا اینجا اینقد ساکتعع🤨؟ چرااا اینجاااا اینقد ساکتعععععع😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 90 پست
بخاطر اینکه آپشن عکس گذاشتن رو برداشتن و پر از تبلیغات کردن سایت رو همه ش هم دعوا میکنن بچه ها

آخ آخ ، یادش بخیر، مد بود بچه ها از چشم یا لب عکس میذاشتن میپرسیدن: آیا من خوشگلم😂😂😂😂

اوخ اوخ،اونایی که عکس طلاهاشونو میذاشتن😂😂😂

کی یادشه؟ چن نفر بودن عکس طلا از اینترنت میذاشتن میگفتن ماله خودمه😂😂😂

پروفت بیلی ایلیشه؟؟؟؟

ن avril lavigne

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین یه کاربر ام بود پرحاشیه ولی کم سن بود  یادته  اسمش رستا بود

الان پر حاشیه تراشو داریم

قشنگ هم معلومه اون چند تا کاربر همه شون یکی هستن و از پای شاد اومدن نشستن تو نی نی سایت ول هم نمیکنن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2728
الان پر حاشیه تراشو داریم قشنگ هم معلومه اون چند تا کاربر همه شون یکی هستن و از پای شاد اومدن نشستن ...

بیا در گوشم بگو کیا رو میگی انا😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2740
اووووو كراشمو  مياي دوس شيم

بشیم

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بیا در گوشم بگو کیا رو میگی انا😂

اتفاقا به خودت میخواستم بگم یادم رفت

یه بار یه کاربر رو دیدم عین تو اینا رو میذاره تو تاپیکاش 💚🌈🌱

مطمئنم که تو نیستی، میخواد ازت تقلید کنه. اسمشم یادم رفته😒

ولی حس میکنم چند نفر هستن که شبیه هم حرف میزنن و یکی هستن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
اخ جون 😍😍😍😍😂

☻😂😂💚

اتفاقا به خودت میخواستم بگم یادم رفت یه بار یه کاربر رو دیدم عین تو اینا رو میذاره تو تاپیکاش 💚🌈 ...

حالا من چندتاشونو میشناسم

بخدا هزااار بار بهشون گفتم

اقاااا نزارین اینا رو

اینااا امضای منن

اصن واسشون استیکرم درست کردم

ولی گاهی از سر لج و لجبازی میزارن

حالا اگ یادت اومد بیا پی وی بگو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی