2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130980 بازدید | 9472 پست
رویا حون خداروشکر که باردار شدی عزیزم امیدوارم که دوران راحت و خوبی رو پشت سر بزاری البته من برای تش ...

عزیزم خیلی از خانما با رحم دوشاخ هم باردار شدند.فقط تعداد معدودی از رحمهای دوشاخ که سپتوم دارند مشکل ایجاد میکنه.اونهم شنیدم مانع بارداری نمیشه ولی ممکنه باعث سقط بشه.که اون هم با عمل جراحی شاید درست شه.امیدت به خدا.کجا نوبت گرفتی؟انجام دادی مارو بیخبر نذار عزیزم.

عزیزم خیلی از خانما با رحم دوشاخ هم باردار شدند.فقط تعداد معدودی از رحمهای دوشاخ که سپتوم دارند مشکل ...

رویا جون من تصویربرداری رازی نوبت گرفتم تو شهرری چون میخواستم نزدیک خونم باشه، چشم حتمن میام میگم چیجوریا بود❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رویا جون من تصویربرداری رازی نوبت گرفتم تو شهرری چون میخواستم نزدیک خونم باشه، چشم حتمن میام میگم چی ...

چه خوب.منم اونجا انجام دادم و سریع باردار شدم.خانم دکتر بلوکی دستش واسه من که خیلی  خوب بود اشالا واسه شمام خوب باشه بهترین نتیجه رو بگیری.از دردش هم اصلا نترس .با قدرت برو جلو تو میتونی عزیزم.

بچه ها کسی هست؟؟؟؟

نمیدونم چرا تو تخمدان چپم احساس گرفتگی و درد خفیف میکنم فردام میخوام برم عکس بگیرم نمیدونم از استرسه بخاطر داکسی ساکلینه یا کلا توهم زدم😥 همش رو اون نقطه تمرکز دارم کاش فردا زود بگذره تموم شه راحت شم

2731
سلام عزیزم.یعنی عکست انجام نشد؟درد داشت؟

سلام رویا جون نه دیگه نتونست درد که خیلی کم و قابل تحمل بود خانم دکتر هم خیلی مهربون بود همشم ازم عذرخواهی میکرد که داره بهم فشار میاره ولی خب با اون همه تلاشی که کرد نتونست دیگه دکترم گفت برم کاخ اونا حرفه ای ترن

منم شنبه دارم...دارم تک و تنها میرم واسه عکس...خیلی میترسم....از عوارضش نوشتن سوراخ شدن رحم...وای خیلی وحشتناکه که

کاش نی نیا میفهمیدن که باید زودتر بیان تا دل ماماناشون اینقدر نشکنه و درد نکشن

برای منم دعا کنین

2740

یه سوال دارم فقط

عکس رنگی لوله هارو باز میکنه...فرضا لوله من باز باشه...بعد از 6 ماه به خاطر عکس رنگی بسته میشه؟

یعنی این که میگن مدتش 6 ماهه یعنی داروهاش باعث بسته شدن لوله ها میشه بعد این مدت یا نه لوله ایی که مشکل نداره همونطوری باقی میمونه

سلام رویا جون نه دیگه نتونست درد که خیلی کم و قابل تحمل بود خانم دکتر هم خیلی مهربون بود همشم ازم عذ ...

ایشالا خیره..پس دیگه ترست از عکس رنگی ریخت.برو اونجا ایشالا با خبرای خوش بیای.برات دعا میکنم عزیزم.

منم شنبه دارم...دارم تک و تنها میرم واسه عکس...خیلی میترسم....از عوارضش نوشتن سوراخ شدن رحم...وای خی ...

سلام عزیزم من امروز انجام دادم واقعا دردش به اون صورت نیست که آدم زجر بکشه استرسش بیشتر آدمو اذیت میکنه نگران نباش اصلا هم رحم سوراخ نمیشه اینا بدترین حالت رو مینویسن اصلا اهمیت نده 

ضمنا اگه لوله هات باز باشه به هیچ وجه باعث انسداد نمیشه خیالت راحت

سلام عزیزم من امروز انجام دادم واقعا دردش به اون صورت نیست که آدم زجر بکشه استرسش بیشتر آدمو اذیت می ...

مرسی از جواب مهربون...ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم باید طلاهامون مثله گوشواره رو در بیاریم؟ 

مرسی از جواب مهربون...ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم باید طلاهامون مثله گوشواره رو در بیاریم؟ 

خواهش میکنم عزیزم

نه باشه هم مسئله ای نیست من میخواستم در بیارم زنجیرمو گفت ربطی نداره بزار باشه

خواهش میکنم عزیزم نه باشه هم مسئله ای نیست من میخواستم در بیارم زنجیرمو گفت ربطی نداره بزار باشه

ممنون عزیزم.

ایشالله هرچی از خدا میخوای زود زووووود بهت بده

برای منم دعا کن

من pco هم هستم اخه

2706