2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1132994 بازدید | 9472 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستای گلم

من هم 2 ماه قبل از اینکه باردار بشم این عکس رو گرفتم واقعا دردش خیلی کم بود

2 سال باردار نشدم ولی 2 ماه بعد از گرفتن عکس رنگی باردار شدم

با اینکه تو عکس رنگی همه چی خوب بود و هیچ مشکلی نداشتم

دکترم گفت عکس رنگی تا 80% احتمال بارداری رو افزایش میده
Daisypath Happy Birthday tickers
2731
سلام دوستان من دیروز عکس رنگی گرفتم .اصلا ادم ترسو و سوسولی هم نیستم حتی تنها رفته بودم و به کسایی که اونجا با انواع ابمیوه و... اومده بودند تو دل می خندیدم.اما چشمتون روز بد نبینه به مرگ رسیدم از درد کتف و دنده ها بگیر تا خو ن ر ی زی زیادددد:((( الانم هنوز پهلوهام درد میکنه من برای تشخیص رحم دوشاخ رفته بودم . بعدا پشیمون شدم که انقدر درد کشیدم گفتم من که باید عمل کنم اخه چرا اینکارو کردم با خودم..............الان که پستهارو خوندم فهمیدم درد من به خاطر مشکلم بوده احتمالا!! چون اونجا هم کسایی بودن که درد نداشتند ولی خوب این نیز میگذرد...............
سلام
نارال جون همون ماهی که عکس گرفتی مامان نمیشی چون ماده ای که میزنن تخمک هخا رو خراب میکنه ماه بعدش ان شاالله حتمت حتما مامانی منم ماه بعد عکس نی نی اومد تو دلم اینو گفتموکه اگه این ماه نشد نگران نباشی

شقایق جونم مشکلت چیه؟ عکس رنگی رحم دوشاخ رو تایید کرد............اگه این جوری هم باشه نگرانی نداره با رحم دوشاخ هم میشه حامله شد

مامان مریلا من یه کم درد داشتم بعد عکس و البته خونریزی............عزیزم شما هم بعد عکس حامله شدی؟
فتبارک الله احسن الخالقین.....خدایا شکرت به خاطر فرشته نازم
مارال جونم معمولا کسایی که لوله های رحمیشون گرفتگی خفیف دارن با عکس باز میشه و مامان میشن اما برای من دکتر گفت اصلا گرفتگی و انسداد هم نداشتم اما مامان شدم تنها مشکلم هم تنبلی تخمدان بود
ان شاالله تو هم مامان میشی خیلی زود توکل بر خدای مهربون
فتبارک الله احسن الخالقین.....خدایا شکرت به خاطر فرشته نازم
سلام بچه ها منم ماه پیش عکس رنگی دادم خدا را شکر مشکلی نداشتم امروزهم زمان پریودمه که اگه خدا بخواهد خبری ازش نیست دیروزم زیارتگاه بودم واز خدا برای خودم وبرای همه شما دعا کردم ان شاءاله همه تواین ماه حاجتامونا می گیریم تورا خدا برام دعا کنین منم این ماه مامان بشم.
2706