2733
2739

اول خودش بهم پیشنهاد دوستی داد من قبول نکردم گفتم میتونم در حد دوست معمولی باهات باشم اونم موافقت کرد.از شهریور ماه ما باهم دوست معمولی شدیم و رفته رفته من ازش خوشم اومد اونم متوجه این قضیه شد حتی چند باری از زیر زبونم کشید خیلی غیر مستقیم و گفتش من مطمئن بودم که یروزی به اینجا میرسیم ولی من بازم میزدم زیر حرفام و میخواستم که رابطم در حد همون دوست معمولی باشه تا اینکه چند وقت پیش ازم پرسید منو دوست داری و منم گفتم اره چون واقعا دوسش دارم و خواستم واقعیتو بهش بگم و اگه بعد از اون میگفت بیا رل باشیم من قبول میکردم ولی حرفی نزد و حتی یکبارم چند روز پیش من استاتوس گذاشتم که هرکسی هر سوالی داره ازم بپرسه اون ازم پرسید میخوای من به عنوان دوست اجتماعیت تو زندگیت باشم منم گفتم ن ولی بازم نگفت بیا رل شیم.

خیلی ازش دلخورم

چیکار کنم؟

اینم بگم که تو این مدت رابطمون در حد دوست معمولی نبود البته از نظر جنسی نمیگم از نظر عاطفی میگم چون حتی نسبت به اینکه طرف مقابلمون بخواد رل بشه حساس بودیم و واکنش نشون میدادیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این مدت انقد من ازش دلخور شدم که دیگه فقط باهاش در حال بحث کردنم و اون نمیدونه دلیل بحث کردنام چیه

حتی دیشب بهش گفتم میخوام رابطمون جوری باشه که اگه خواستیم با کسی باشیم ایرادی نداشته باشه اولش گفتش کسی تو زندگیته گفتم ن کلی میگم بعدش خندید و حالا رلت کیه😓

یعنی قبول کرد؟؟

2728
من غیر مستقیم بهش گفتم دیگه چجوری باید بهش بگم بنظرت؟

به نظرم چون تو قبلا قبولش نکردی میخواد رک از زبون خودت بشنوه که مثلا بگه چی شد تو که نمیخواسنی منو و...

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨
به نظرم چون تو قبلا قبولش نکردی میخواد رک از زبون خودت بشنوه که مثلا بگه چی شد تو که نمیخواسنی منو و ...

ن ادم عقده ای نیستش که بخواد اینجوری تلافی کنه ولی مغرور هستش تا حدی که بخواد بگه تا الان من میرفتم سمتش حالا بزار اون بیاد

2738
بنظرت چجوری باهاش رفتار کنم که اون بیاد سمتم؟

به نظرم باهاش مهربون باش یا مثلا بهش بگو فک نمیکردم ازت خوشم بیاد در اخر اگه دیدی دوباره کم محلی میکنه دیگه محلش نده چون هرچی بیشتر بری سمتش بیشتر ناز میکنه اگه دیدی هرکاری کردی چیزی نگفت منتظر باش خودش بیاد سمتت

تو این مدت انقد من ازش دلخور شدم که دیگه فقط باهاش در حال بحث کردنم و اون نمیدونه دلیل بحث کردنام چی ...

نمیدونم عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم ولی اگه دوست داشت احتمالا غیرتی میشد یکم