2733
2734
عنوان

کسی بوده علائم خفیف زردی نوزادش تا دو ماهگی ادامه پیدا کرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 30 پست
ممنون خیالمو راحت کردین  آره تو نتم خوندم تا 12 هفتگی ممکنه ادامه پیدا کنه دکترم رفتین گقت طبی ...

آره گفت کم کم از بین میره 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
ما دکتر محلی داریم، از همه جاااا میان پیشش، خیلی بچه ها بودن ک زردیشون خیلی بالا بوده، تیغ میزنن پشت ...

حجامت لاله گوش همون روز سوم بردمش و سریع هم پایین اومد. زردیش خدب شده ولی یه زردی خیلی خفیفی تو صورت و گوشه چشاش مونده هنوز. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حجامت لاله گوش همون روز سوم بردمش و سریع هم پایین اومد. زردیش خدب شده ولی یه زردی خیلی خفیفی تو صورت ...

فلفل نریختن تو چشش؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2731
آرررره پسر منم تازه خوب شدسفید شده شکر خدا ۷۰ روز شد تا خوب شد هر روز میگفتم کی خوب میشه یعنی پوس ...

خدا رو شکر 

دخترم براش لباس سایز یک زرد خریده بودم الان اینقدر بدجوره تو اون لباس

خدا خدا میکنم سفید شه اون لباس بهش بیاد😁

خدا رو شکر سایز یک بود سایز صفر نبود. همون سه ماهکی اندازش میشه

منم پسرم داشت که یکماهونیمگیش فهمیدیم بخاطر شیرم بوده و تا 50روزگی قطره بیلی ناستر خورد البته من خیلی ب دکتر گفتم شیرخشک بدم ک گفت ن بخاطر شیر نیست بماند که دوبار تو خونه گذاشتیمش تو دستگاه آخرشم بستری شد توی بیمارستان و بازم دوباره زردیش بالا رفت که قرص فتوباربیتال یه همچنین اسمی داشت بهش دادیم بهتر شد و روی 8 و 9 بود تا یکماهونیم حدودا و بعدم 50روزگی قطرشو قطع کردم دیگه کامل خوب شد خداروشکر الانم 8ماهونیمشه و مشکلیم نداره

بیاید برای سلامتی و خوشبختی هم دعا کنیم❤
خدا رو شکر  دخترم براش لباس سایز یک زرد خریده بودم الان اینقدر بدجوره تو اون لباس خدا خدا میک ...

آره منم برا پسرم لباس زرد خریده بودم تو بیمارستان پوشید همون شد دیگه تنش نکردم چون زردی داشت

خودتم لباس زرد نپوش

بنظرم زیادم سردیجات نخور بچه دل درد میشه

متعادل

گرمی هم نخور زیاد

من هنوزم گاهی بکی از لباساشو تنش میکنم حس میکنم زرد میشه پوستش

یکی اینجا میگفت تا ۴ ماهگی رفته زردی

یا حتی تا۶ ماهگیم دیدم از بس سرچ میکردم اون روزا

شوخیه یا جدی؟ نه برا چی؟

ن من پیش این دکتر محلیمون ک میریم سریع بعد از حجامت، فلفل میریزه تو چشمون، زردی تو چش و.. سریع از بین میره واسه بچه های کوچیک خیلییی کم میریزه در حدی ک چشش یکم سرخ شه

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
یا خدا چهار ماه و  شش ماه دیگه خیلی زیاده بچه شما الان چند وقتشه گفتین

الان سه ماه و ۵ روزشه

لباس زردشم بذار یادگاری

منم هی درش میارم نگاش میکنم میگم حیف شد

اونجا تنش کرده بودن خیلی بامزه شده بود خود کادر اتاق عمل انقدر قربون صدقه ش میرفتن

حالا بزرگتر شه باز زرد براش میخریم انشالله

الان سه ماه و ۵ روزشه لباس زردشم بذار یادگاری منم هی درش میارم نگاش میکنم میگم حیف شد اونجا تنش ک ...

حالا سه تا شش ماه این لباس تنش میشه. شاید از چهار ماهگی به یعد دیگه زرد نشه ایشالا🙏

ممنون از راهنمایی هات عزیزم