2752
2734

دخترم چهارسال و نیمشه ماشالله خوشگلم هست ولی اخلاقای خاصی داره کنار میام باهمش ولی دیوانم میکنه تو لباس پوشیدن.. شورت پاش نمیکنه پاشم میکنه انقد باید گشاد باشه که غر نزنه شلوارای تو خونه و بیرونش باید گشاد باشه.. الان زمستونشده بخاطر کرونا جایی که نمیرم یه خرید تل دم خونخ با یا خونه مامانم با بدبختی لباس گرم میپوشه هر سال داره بدتر میشه..از یه سالگی به بعدش هر عروسی یا مهمونی رسمیخواستیم بریم عزا میگیرم جوراب شلواری پاش نمیکنه میگه میچسبه پیرهن نمیپوشه میگه حلقه ش اذیتم میکنه باز کوچیک بود فقط نق میزذ... مشاور بردم حرف مسخره میزنه میگه هرحا میری با لباس خونه ببر خدا وکیلی شما دختر 4 و نیم سالتون رو عروسی با بلوز شلوار خونه میبرید یه مدت این کار و کردم به حرف مردم هم اشلا کار ندارم اما بدتر شد هرچی بزرگتر میشه بدتر میشه... یا نمیپوشه یا اخر مهمونی با جنگ و دعوا میریم با شوهرم.. موهاشو نمیبنده موهای قشنگی داره چندبار کوتاه کردم اما باز بلند میشه همش تو چشمشه... مهمونی لباس با بدبختی بپوشیم تا برسه باید لباس خونه بپوشخ اونم چی کهنه و گشادترین لباسش... خسته شدم بخدا چهارساله رو مخمه این قضیه.. کلی لباس میخرم نو دست نخورده مونده.. عکس درست حسابی نداره هربار میریم اتلیه خون گریه میکنم تا لباس بپوشه اخرشم یا نمیندازیم یا بندازه با اخم و گریه.. کمکم کنید فقط تو روخدا منطقی جواب بدید خودتونو بذارید جای من تا چه حد میتونید ازاد بذارید هرکاری خواست بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا من بچه ندارم

بهم حمله نکنین 

ولی به نظرم دوبار باهاش جدی برخورد کنی درست میشه

حتما لوسش میکنی.یه بار بگو اگه اذیت کنی تنبیه میشی مثلا با اسباب بازیت حق نداری بازی کن یکم محکم برخورد کنی 

خوب عزيزم من تجربه اي ندارم ولي ب نظرم براش لباسايي بگيركه ازادباشه توش راحت باشه الان لباساي خوشگلي هست ك هم راحتيه هم اسپرت وهمه جاپوشيده ميشه بعدشم ب نظرم راحتيه دخترت خيلي مهمتره 

عشق اقاییمم
یادبچگیه خودم افتادم همیشه سرلباس پوشیدن با مامانم دعوا داشتیم جوراب شلواری  واقعا اذیت میکنه پ ...

فقط جوراب نیست تو خونه میگه شلوار گشاد گشاد.. فقط تابسونا باهشراحتم همه چی باید گشاد باسه

براش لباسای گشاد بخر پیرهن دخترونه گشاد. شلوار جین یا از این بلوز های یقه مردونه 

انگار لباسای تنگ دوست نداره

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

نمی‌دونم چرا بچه ها انقدر تغییر کردن،زمان ما مگه جرئت داشتیم به مامانمون بگیم اینو نمیپوشیم،داغمون میزد🤦😐

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
خوب عزيزم من تجربه اي ندارم ولي ب نظرم براش لباسايي بگيركه ازادباشه توش راحت باشه الان لباساي خوشگلي ...

زمستون میگه کاپشن نمیپوشم کلاه نمیذاره اینو چیکارش کنم کاپشنشم گشاده 

2706