2733
2734
عنوان

قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 37509 بازدید | 1238 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شما فرض کن تو یه مغازه خیلی بزرگی به اسم جهان ودنیا وپولت همون انرژی روحی وذهنی ته همون خواسته هات آرزوهات هرچی بیشتر خواسته وآرزو وانرژی مثبت به دنیا بدی همونقد پس میگیری یعنی بنظر من قانون کنش وواکنش
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
2731
خب دوست جوونیا باید به چیزایی ک مییگم واقعا ایمان بیارین نگین برو بابا دلش خوشه اونقد از این حوادث رخ داده مثلا فرض کن ی روز ی غذایی یا چیزی رو هوس کردین وهمون وز خوردین یا بدست اوردین فک میکنی اتفاقیه؟ این همه غذا؟ همون غذا همون روز؟ فک کردین؟
ببین من وقتی یه چیزی رو مییخوام انرژی روانی وذهنیمو میدم به کهکشان ودنیا ودنیا سعی میکنه همونو جذب کنه وبرای ما فراهم کنه ولی کهکشان خنگه تشخیص نمیده چی خوبه چی بد حتی بد بخواییم باز همونو میده این معروفه ک میگن ازهرچی بدت بیاد سرت میاد درسته؟ خب کسی از چیزی زیاد بدش میومده همش تکرار میکرده واز کهکشان خواسته وسرش اومده هرچی بخوای از کائنات ودنیا همونو بدست میاری خب بستگی به نوع خواستن تو وشرایط فراهم آوریش دارره مثلا اگه من بخوام یه شبه میلیارد شم ونشم وبعد بگم این قانون چرته خب مشخصه خواسته من غیرمنطقی بوده یعنی باید خواسته وارزوی ما تاحدی منطقی باشه
من خودم یه تجربمو در این زمینه میگم قبل از ازدواجم خیلی دوست داشتم به آقایی که الان خداروشکر همسرمه برسم همیشه هم خودمو که تو لباس عروس تجسم میکردم اونو به عنوان داماد میدیدم حتی برای ایمان بیشترم رفتمو یه شال سفید برای شب خواستگاری خریدم همینجوری جلوجلو باورتون نمیشه بعد از چندماه اومدن خواستگاریم و خداروشکر الان ما سه ساله که با همیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ین قانون ب هیچ عنوان بودن یا کمک خدارو زیر سوال نمیبره بلکه بیشتر کمک میکنه خدا رو مهربون متصور میکنه ک ب کهکشان اجازه میده طبق میل ما باشه میگم باز شرایطی هس ک ما نمیدونیم وفقط دست خداست
ترنم جان هرچی تو ذهنت داری ومنفی همین الان تو همین تایپیک بریز بیرون وبزار تجربه من ودوستان بهت کمک کنه از امروز به بعد شرایط زندگیتو عوض کنی فقط باید خودت بخوای ببین گلم خیلیا این اعتقادو قبول دارن پس حتما چیزی هست به ما ودوستان اعتماد کن وتوهم به این قانون ایمان بیار واین تایپیک هست وموفق شدی بیا بگو
خب اولیش بهمون گفتن 3تا از ارزوهاتونو رو ی برگه بنویسین وبهش فک کنین برین راجعش اطلاعات جم کنین هروقت میبین بهش بیشتر فک کنین میتونه هرچیزی باشه من نوشتم :1-شوشو ماشین داشته باشه2-تو استخدامی قبول شم نو پول داشتم ن پارتی ن سهمیه 3-نی نی سالم بیاد بغلم ..حامله بودم اونموقعه
2706