2733
2734

خواهش می کنم اگه پیامم رو می بینید برام دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

تو بد شرایطی هستم دعا کنین شرمنده مامان بابام نشم که اگه بشم مجبورم بلایی سر خودم بیارم😭😭😭😭😭

کارم شده گریه و ارزوی مرگ خواااااهشا برام دعا کنین🙏🏻🙏🏻

اسمم حنا هست دعا کن برام مشکلی پیش نیاد و خطری خانواده و خودم رو تهدید نکنه

خواهش می کنم دعام کنید

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سیروس رامین  برادرام هستن برای خونه دارشدن و سحر نامزد ک میخام خوشبخت بشه هانیه و شهین خواهرام هستن ک نمیدونم حاجت اصلیشو چیه و اسم پسرم علی هست ک میخام تو آینده شغلی خوبی داشته باش و آبرومند و مومن باش و عاقبت بخیر منم سمیرام و شوهرم جعفر ک شدید بی پول هستیم و کلی بدهی داریم دعا کن پولدار بشیم و بدهی هامون بدیم راحت بشیم و زندگی آرومی و با عشق محبت داشته باشم

اگه خواستی بگو عزیزم

گفتم عزیزم شدید دعا کن بخصوص برای برادرم سیروس ک وضعش مالیش خوب بشه بقران خیلی نداره ما هم ک زیر قرض کمر خم کردیم هرروز با صدتا فش طلبکار صبحمون شب میکنیم

التماس دعا دارم. لطفا به نیت ازدواج عالی و سرانجام خوب برای کاربر پولدار (خودم) و @آناعشق   & ...

الهی خیر ببینی گلم 🌻 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 

استاتر قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 

اسمم سمانه 💖 برای ازدواجم دعا کن 

برای ازدواج دوستام @ردمنا   @سبزحسنا    @manimah  

@منوخودم    @nargggges    دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706