2733
2739
عنوان

همسرم سختی کار خانه و بچه داری را درک نمی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4003 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهره من خونه خودشون کارخونه میکرد ولی الان بهش میگم چطوری اونجا کار میکردی یادش نمیاد بعدم میگه حالا اون یه بار بود میگم آره دیدم یه بارت.ولی وقتی ام کمک میکنه بعضی وقتا پشیمونم میکنه انقد وسواسی میشه و میسابه دیوونه میشم.جراتم ندارم بگم بسه.
تلاش کن،طلاش کن!
بچه ها بیاین ازتجربه هامون برای به راه اومدن نه عوض کردن شوشو بگیم باید صبوربود و با رفتار نه با کلام البته بعضی جا ها هم کلامی ویه جور سیاست زنانه خوب فکر کنید با چه رفتاری می تونید به اون بفهمونید که احتیاج به کمک دارید برای اینکه زندگی مشترک دوام داشته و البته آرامش خونه مرتب هم به زن و هم به مرد آرامش میده آدم می تونه بهتر تصمیم بگیره سعی کنید راحت باهاش برخورد کنید اگه حتی کثیف ونامرتب هم بود حتما و حتما دلیلی داشته خودتون را سرزنش نکنید باید قبول کنیم مردها در خانواده های بزرگ شدن که کار خونه برای زن بوده منم یه جورایی مشکل شما را داشتم وکمی هم دارم ولی راه برخورد با اون را هم تا اون جایی که می شد گفتم ان شاا...قضیه را خوب بگیرید
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
مامان آیدا جان شوهر من هزاربار از شوهر شما بدتره حتی ناخنگیری که میاره ناخنشو بچینه میزاره روی میزو ...

بگو وظیفه ندارم کار خونه بکنم،از لحاظ شرعی مرد باید واسه خانومش خدمتکار بگیره

وقتی مشکلی در اکثر مردها یکسان هست حس نمیکنید مشکل جای دیگری استت وگرنه ...دلیل کمک نکردن اقایان درر خانه بعضی وقتها عدم قدرشناسی کافیی خانم ها هست بعضی وقتها بلد ِنشبودن بعضی. وقتها. ..بستگی داره به. خوخودتون و رفتارتون و مدیریت. تان

2740
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز