2752
2734
عنوان

چ پیامی ب شوهرم بدم ک شاید کدورتهامون برطرف بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 96 پست
اره دقیقا حس خودمم اینه از سمت فامیلا من و خودش و خانواده ها بهش فشار آوردن و همه میدونن مقصر بود خو ...

پس بهش حق میدی...اونم‌ خسته شده

الان دیگه نذار هیچکس بینتون قرار بگیره. خودت مسیولیت زندگیتو قبول کن و یجوری باهاش ارتباط بگیر.

بگو هردومون اشتباهاتی داشتیم. منم همینطور. الان بیا به خاطر بچه هامون باهم صحبت کنیم و یه تصمیم بگیریم.

اگه دوباره بخوای از موضع حق به جانبی باهاش صحبت کنی معلومه بازم‌لج میکنه. اول نرمش کن بعد حرفای خودتم بازبون خوش بهش تفهیم‌کن.

بگو تو همینجوری هم برای من و بچه هات ارزشمندی ولی کارکردن برای زندگیمون و حتی خودت بهتره. منم نگران آینده ی بچه هامون هستم اگه حرفی زدم. و میخوام از این به بعد توی قهر و آشتی کسی بینمون نیاد و به جای فاصله گرفتن باهم در مورد هرچی هست‌ صحبت کنیم و به نتیجه مشترک برسیم.

اخی عزیزم انشالله مشکل توهم حل میشه 

عزیز دلم این وسط دو تا دسته گل پسر داری دیدی کم محلی بهتر نکرد بدتر کرد پس برو بخاطر بچه ها بیا با هم حرف بزنیم بعد کم کم نرمش کن به قول دوستمون زبون خوش مارو از لونه میکشه بیرون سخته ولی باید انجام بدی چون اول تو مادری بعد باید به فکر خودت باشی بعد ایشالا دلش نرم بشه بهتر بشه به قول مادر من هر مردی یه مشکلی داره یکی رفیق بازه یکی زن بازه یکی خسیسه یکی ماشین بازه یکی مسافرتو ولخرجه یکی معتاد یکیم دست بزن باید قلقه شوهرتو بدست بیار به قول مادرم رگه خوابشو سخته ولی دونیا دو روزه زندگیتو یا درست کن یا برای همیشه تمومش کن ولی اینو بدون که بعد هر سختی اسونی هست  قتی سمت شوهرت میخوای بری اینو یادت باشه که بتونی روزای خوبیو کنارش با بچه هات بسازیش ❤

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم این وسط دو تا دسته گل پسر داری دیدی کم محلی بهتر نکرد بدتر کرد پس برو بخاطر بچه ها بیا با ه ...

ممنون عزیزم همین الان پیامش دادم بیاد حرف بزنیم بلاک بودم

مرگ:هر روز—————بر اثر:فرو دادن بغض...

سلام عزیزم اول ببخش اگه لحنم بد هست ولی غرور یعنی چی وقتی دوسش داری وقتی دوتا بچه ازش داری غرور چه معنی میده یه بزرگتر بفرست وسط بره باهاش حرف بزنه خودتم برو دنبالش یه دسته گل بزرگ بگیر غذای مورد علاقشو درست کن ببر اون جایی که الان هست و ...ببخشید اگر لحنم خوب نبود

2731

خوبه که مادرشوهرت دوست داره 

بهش زنگ بزن باهاش حرف بزن .بگو مامان من دوست دارم برگرذم تو زندگیم بخاطر بچه هام 

بگو نمیخوام بچه هام آسیب ببینن

بذار اونا ردیف کنن همه چیو 

بچه ها بیشتر از هر کسی اسیب میبینن تو طلاق عزیزم 

اینکه شوهرت سر کار نمیره ولی پول داره رو میتونی تحمل کنی اگه مشکل دیگه ای نداره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره