2733
2734

سلام بچه ها.من دیشب مطب دکتر بودم قبلا آسنترا وپوکساید میخوردم.بهتر نشدم حالا لیتیوم هم داد میترسم بخورم.چون پنیک هم دارم واگه بهم نسازه تپش قلب واینا نگیرم؟؟؟

اگه درست بگم لیتیوم برای کسانی هست که خلقشون نامنظمه شادی و افسردگی شدید دارن افراد مبتلا به اختلال ...

عزیزم این دارو رو اصولا برای دوقطبی ها تجویز میکنن ولی مکمل کنار داروهای دیگه ام استفاده میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این دارو رو اصولا برای دوقطبی ها تجویز میکنن ولی مکمل کنار داروهای دیگه ام استفاده میکنن

سلام دکتر به منم ۱۵۰ میلی‌گرم لیتیوم داده انقدر همه منو ترسوندن جرعت نمیکنم مصرف کنم،چی کار کنم به نظرت؟!

2731
سلام دکتر به منم ۱۵۰ میلی‌گرم لیتیوم داده انقدر همه منو ترسوندن جرعت نمیکنم مصرف کنم،چی کار کنم به ن ...

ولله من قبلا راحت دارو میخوردم ولی چون پنیک دارم وهردارویی بهم ممکنه نسازه میترسیدم بخورم.دکترم دوبار داد دفعه اول نخوردم ترسیدم.سری دوم باز دکتر دیگه ای داد دوشب ترسیدم بخورم.از بچه های اینجام سوال کردم جوابمو ندارن.توکل کردم بخدا وخوردم.طوری نشد بخور خیالت راحت.فقط دکتر من گفت ۴شب نصف بخور از شب ۵ کامل توام اینکارو کن.یه کم دهنتو خشک میکنه ویه کمم اشتهات زیاد میشه همین.

ولله من قبلا راحت دارو میخوردم ولی چون پنیک دارم وهردارویی بهم ممکنه نسازه میترسیدم بخورم.دکترم دوبا ...

ممنونم،پس بخورم ببینم چی میشه من افسردگی مقاوم به درمان دارم الان ۷ ساله که قرص میخورم ولی جواب نداده،اینم بخورم ببینم بهتر میشم یا نه!

ممنونم،پس بخورم ببینم چی میشه من افسردگی مقاوم به درمان دارم الان ۷ ساله که قرص میخورم ولی جواب نداد ...

منم هردارویی بگی خوردم.اتفاقا پیش دوتا روانپزشک معروف رفتم.جفتشون دادن بهم.فقط نصف بخور چندشب بعد کامل بخور که بدنت عادت کنه.

منم هردارویی بگی خوردم.اتفاقا پیش دوتا روانپزشک معروف رفتم.جفتشون دادن بهم.فقط نصف بخور چندشب بعد کا ...

از هرکی پرسیدم میگه بعد از ۶ ماه نصف موهام ریخت،۱۵ کیلو چاق شدم،اگه اینجوری باشه که حتی اگه لیتیوم جواب هم بده باز دوباره افسردگی میگیرم

2740
از هرکی پرسیدم میگه بعد از ۶ ماه نصف موهام ریخت،۱۵ کیلو چاق شدم،اگه اینجوری باشه که حتی اگه لیتیوم ج ...

عزیزم من قبلا دپاکین میخوردم.اون بیشتر عارضه داشت برام ریزش موی شدید.ورم کرده بودم چشمام باز نمیشد افزایش وزنم که نگو.ولی نخوردنش بدتر از خوردنشه.ببین کنارش فلوکستین یا اسنترا بخور اشتهاتو کم میکنن.ریزش موهاتم حتما هیرویت بگیر بخور تا خوب شی.دکتر من گفت یه عنصره لیتیوم نترس بخور.من با اینکه چندروزه میخورم حس میکنم بهترم توکل بخدا

عزیزم من قبلا دپاکین میخوردم.اون بیشتر عارضه داشت برام ریزش موی شدید.ورم کرده بودم چشمام باز نمیشد ا ...

دپاکین که دیگه نگووووو من ۴ ماه خوردم تقریبا کچل شدم ولی خدارو شکر قطع که کردم دوباره در اومد،البته الان فقط رهاکین گیرمیاد،الان برای حرف زدن راجع به عوارض لیتیوم خیلی زوده یه ۶ ماه صبر کن بعد معلوم میشه،هرویت که الانم میخورم،ماینوکسیدیل هم میزنم،الان ۴۰۰ میل لاموتریژین میخورم،۵۰ میل کلومیپرامین

حدود ۲۰ مدل قرص و دارو تست کردم اینا از همه بیشتر جواب بودن،دیگه خسته شدم!!!! هیچ پسری حاضر نیست با یه دختر قرصی ازدواج کنه،به هر کدوم از خواستگارام میگم میذارن میرن،تف به این زندگی!

دپاکین که دیگه نگووووو من ۴ ماه خوردم تقریبا کچل شدم ولی خدارو شکر قطع که کردم دوباره در اومد،البته ...

عزیز دلم نگو این حرفا رو.بخدا الان ۸۰ درصد مردم داروی اعصاب میخورن.من پیش دکتر کربلایی رفتم این اخری.خیلی خوب به حرفام گوش داد نوار مغزی گرفت.اگه فکر میکنی داروهلت جواب نمیدن برو.واسه منم لاموتریژین میخواست بنویسه منتها چون من قبلا آلرژی دادم بهش وحشتناک ننوشت.توکل بخدا کن خودش درست میکنه.ناامید نباش.به خودش پناه ببر 😘😘😘