2752
2734
عنوان

آبرسان ڪامان،نظرت؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 44 پست

مرطوب کنندشو راضیم . خیلی ساله میزنم . پوستم خوشکه . ابرسان نمیزنم چون فکر کنم برای پوست چربه.

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ابرسانش برا من خیلی افتضاح بود ودوست نداشتم ولی برای مرطوب کردن دستام از مرطوب کننده اش استفاده میکنم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

کامان دادم عالیه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
کامانو والاشنیدم خوب نیست  اما لافارهم خوبه

واقعا خوبه؟آخه فقط بلاگرا رو دیدم همه تویه زمان مشخص ڪه تبلیغ گرفته بودن تعریف کردن.آدم نمیدونه اعتمادکنه.دلم میخواد ڪسی ڪه خودش مصرف ڪرده بگه..خیلی تعریف میکنن نمیدونم..شما استفاده کردی خانومی؟

وخدایے ڪہ بہ شدت ڪافیست ..

پوستم مختلط رو به خشک هست ابرسان وُچه میزنم عالیه

از خیلیا شنیدم کامان اصلا مارک خوبی نیست

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
واقعا خوبه؟آخه فقط بلاگرا رو دیدم همه تویه زمان مشخص ڪه تبلیغ گرفته بودن تعریف کردن.آدم نمیدونه اعتم ...

کامان که گفتم شنیدم خوب نیست 

اون تبلیغ بلاگرارو ول کنید اونا هم پول گرفتن هم محصول مجانی که تبلیغ کنن 

امااز دوستانم شنیدم لافارر خوبه 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
پوستم مختلط رو به خشک هست ابرسان وُچه میزنم عالیه از خیلیا شنیدم کامان اصلا مارک خوبی نیست

وای چه خوب،،خیلی دوست داشتم نظر یه مصرف کننده درمورد وچه رو بدونم..مدل ونوع خاصی هست اینکه استفاده میکنی؟چون یه خانم دکترداروسازڪه باهاشون درمورد سرم هیالورونیک اسید مشورت کردم گفتن محصولات وچه خوبن..مرسی گلم..میگی چه مدلی رو زدی؟

وخدایے ڪہ بہ شدت ڪافیست ..
مرسی مهربونا ڪه وقت گذاشتین راهنماییم ڪردین 🙏

❤❤

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
وای چه خوب،،خیلی دوست داشتم نظر یه مصرف کننده درمورد وچه رو بدونم..مدل ونوع خاصی هست اینکه استفاده م ...

من این مدل رو میزنم عااالیه راستی کرم دورچشمشم محشره خییلی از تیرگی چشم کم شده

https://uupload.ir/files/x6mu_screenshot_۲۰۲۰۱۲۰۶-۱۶۱۲۵۳_chrome.jpg

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌