2733
2739

بیبی چک میزنم منفیه ولی پری نمیشم ده روز شده الان.کسی تجربه داشته ک بیبی چکش منفی باشه اما بعدش بفهمه ک باردار بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بعد ده روز بی بی هرچقدم خطا داشته باشه اگه باردار باشی نشون میده . باردار نیستی برو ازمایش بده بعد برو دکتر ببین شاید کیستی چیزی داشته باشی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
نه بعد ده روز بی بی هرچقدم خطا داشته باشه اگه باردار باشی نشون میده . باردار نیستی برو ازمایش بده بع ...

کیست دوسانتی گ داشتم دکترم گف ولی گف اونقدی نیس ک تاثیر داشته باشه رو بارداریت

کیست دوسانتی گ داشتم دکترم گف ولی گف اونقدی نیس ک تاثیر داشته باشه رو بارداریت

ولی باردار نیستی حالا برو ازمایش بده منفی بود برو دکتر ببین چی میگه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
2706