2752
2734
عنوان

سوزش ادرارشدید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 34 پست
نه یادم نیس یا اینترنت سرچ کن یا از داروخانه بپرس بگو برا شستشو کلیه س رنگ ادرار رو هم قهوای میکنه&n ...

اهاباش گلم

قهرکه میکنید مراقب فاصله هاباشیدشایدیکی همین حوالی منتظرجای خالی باشد  به سرزمین عجایب خوش آمدید                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کمبود گرفته خورده به ب تک تک سلولات ادرارت سوزش دار شده هه   😑

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
2731
از کمبود گرفته خورده به ب تک تک سلولات ادرارت سوزش دار شده هه   😑

خوردی ؟؟ شلغم گندیده

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
خوردی ؟؟ شلغم گندیده

ههه روانی علاف کارات خیلی برام خنده داره تودرحال حاضربروتوتختت توتیمارستان کپه مرگتوبزاربلکه ازاین وضعیت اسفناکت دربیایی هرزه ی هرجایی روانی درحدم نمیبینمت که جوابتوبدم ولی گویاتوکرم تو وجودته نمیتونی آروم بگیری

قهرکه میکنید مراقب فاصله هاباشیدشایدیکی همین حوالی منتظرجای خالی باشد  به سرزمین عجایب خوش آمدید                                        
ههه روانی علاف کارات خیلی برام خنده داره تودرحال حاضربروتوتختت توتیمارستان کپه مرگتوبزاربلکه ازاین و ...

چقدر شعرررررر میگی باو خداوکیلی خفه بگیر تو چپ راست بالا پایینمم نیسی پلشت😐

چقدر شعرررررر میگی باو خداوکیلی خفه بگیر تو چپ راست بالا پایینمم نیسی پلشت😐

عوضی روانی پس بروگورتوگم کن اینقدربرامن وراجی نکن اونجاجوابتوندادم چون جواب ابلهان وخران خاموشیست.چیه بازدم پرمن شدی اومدی توتایپک من عقده ای این اخرین جوابی بودک به تونفهم دادم حالاهم هررررچقدرمیخوایی به زر زدنت ادامه بده 

[QUOTE=167874454]عوضی روانی پس بروگورتوگم کن اینقدربرامن وراجی نکن اونجاجوابتوندادم چون جواب ابلهان وخران خاموشیست.چی ...[/QUOTE

کم شعررر بگو باو لاشی عوضی گورمو گم نمیکنم میدونی جرا ؟؟ چون تو حلقوم تو جا دارم دو لپی قورتم دادی اونی ک باید گورشو گم کنه تویی😑😑😑😑😑

زرم مفت تو میزنی حرفا منو تکرار نکن باو بوش در میاد

عوضی روانی پس بروگورتوگم کن اینقدربرامن وراجی نکن اونجاجوابتوندادم چون جواب ابلهان وخران خاموشیست.چی ...

رودل نکنی ب کارا من میخندی ؟؟ شلغم

[QUOTE=167874454]عوضی روانی پس بروگورتوگم کن اینقدربرامن وراجی نکن اونجاجوابتوندادم چون جواب ابلهان ...

هه تایپکاتوکه دیدم مطمئن شدم که واقعاروانی تنهایی زده به سرت انشاا...خداخودش شفات بده این کارای تودرشعن یه دخترنیست 

هه تایپکاتوکه دیدم مطمئن شدم که واقعاروانی تنهایی زده به سرت انشاا...خداخودش شفات بده این کارای تودر ...

روانی  ریختتع پروووو کاری نکنم کاری کنم از این حرفت پشیمووون بشی ایشاللح اینجور که من تنهام بدترش سرش بیاد خانوووم بزرررگ

گورتو گم‌کن دیگم رو من ریپ نزن اینقدر شعر نگو 

چع کارایی ؟؟ بگو تو کع خودتو خیت کردی

بگو استاااد فیض ببریم 

اینقدرم ازین کارا مونده هه صبر کن نشونت میدم

هه تایپکاتوکه دیدم مطمئن شدم که واقعاروانی تنهایی زده به سرت انشاا...خداخودش شفات بده این کارای تودر ...

وقتی میای تایپک من  چرت میگی دلمو میشکونی بدتر از ایناشم میشنوی صبر کن فقط حرفا دارم با نی نی یار !!!

تایپکا منو چک میکنی؟؟  

مشتاقم شدی جدیدا !

2706