2737
2739
عنوان

با ۱۰۰ میلیون. چه کاسبی خوبی راه بندازم

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 67 پست
ماشین دارم پرشیا اما از اژانس بدم میاد

مرغ فروشی بزن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سررشته ندارم

ببین اگه شاغلی بنظرم برو تو صندوق های بورس بزار تودش باهاش کار میکنه و سودشو بهت میده یا برو ی تومن بده بهت میگن چه سهامی بخری و سود بهت میده ولی اگه َعل نداری تو همون شهر قدس سوپرمارکت بزن 

2740
واقعا؟ پرورش چی داشتی؟ اخه داداش منم دقیقن مثل توعه صد و پنجا تمن داره فک میکنه ک سود داره

من ماهی قزل داشتم اولا غذاش الان گیر نمیاد فروشش مافیایی شده بیچارت میکنن تو ایران دنبال تولید نرو

ببین اگه شاغلی بنظرم برو تو صندوق های بورس بزار تودش باهاش کار میکنه و سودشو بهت میده یا برو ی تومن ...

ببین من همه این فکرارو کردم با وجود فروشگاه زنجیره ای سوپری الان شغل خوبی نیست

ببین من همه این فکرارو کردم با وجود فروشگاه زنجیره ای سوپری الان شغل خوبی نیست

ربطی نداره واقعا یک اینکه الان اسنپ مارکت اومده و فروش سوپریا رفته بالا دو اینکه فروشگاه زنجیره ای تمام ساعات باز نیس سه اینکه ادم بخواد خرید کنه سرکوچشون خیلی راحت تره تا بره بگرده زنجیره ای پیدا کنه خرید ماه رو میره زنجیره ای ولی خرید روزانه رو نه . برو از سوپریای محل تحقیق کن باهات شرط میبندم راضین ولی کار خیلی زحمت داریه ولی میصرفه . 

2706