2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اناشید حسینی سرچ کن .. مدله  عروس سابق سفیر ایران

خب مدله که پس به پویان میاد فکر کردم مخی چیزی بوده 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اناشید یه دختر بسیار مذهبی پایبند ب اصول دینی میره با یه ادمی ک ٣٦٠ درجه با شخصیت و دنیای اون تفاوت داره با یه شاخ مجازی حاشیه دار و رقاصی ک کل بدنش رو تتو زده موهاشو دکلره کرده رل میزنه !!                                                       جالبه تو این مدت کوتاه چه صمیمیتی هم با هم دارن!! چون تو تمام لایوای پویان کنار دستش نشسته و به پویان حرف میزنه و دستور میده ..جالب تر اینکه یه دختر تنها با اون همه عقاید مذهبی داره تو خونه یه پسر مجرد ( شاخ مجازی) داره زندگی میکنه =_ =با چه اعتمادی اخه و رو چه حساب کتابی .. مثلا شما پایبند به اصول اخلاقی و دینی هستی خانوم محترم !!                                                                                                       اینکه باچه سرعتی هر دو تو این مدت کوتاه بعد جداییشون دنبال جایگزین بودن هم بحث جداگانه ایه!!                      

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2731
اناشید مگه طلاق گرفته از پسر سفیر?

یاد فیلم دختر سفیر افتادم

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
اناشید یه دختر بسیار مذهبی پایبند ب اصول دینی میره با یه ادمی ک ٣٦٠ درجه با شخصیت و دنیای اون تفاوت ...

چقذر درمورد زندگی بقیه اطلاعات کسب میکنید و دنبال میکنید من حتی طرف پیجشون نمیرم یه مشت عقده ی توجه

غصه نخور درست میشه.
اناشید یه دختر بسیار مذهبی پایبند ب اصول دینی میره با یه ادمی ک ٣٦٠ درجه با شخصیت و دنیای اون تفاوت ...

اناشید اصلا دختر مذهبی نبود.قبل ازدواجش مدل بود میتونی سرچ کنی.بخاطر شوهرش ک وضع مالی توپ داشت محجبه شد.الانم مثل اینکه طلاق گرفته

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم