2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من شاید یه نوع هیپنوتیزمه شاید یا حالت خلسه،،،من اذیت میشم وقتی اینکارو میکنم

تو گوشیو بعد رو آیینه دگ خیلی بد تره دو تا تصویر 

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2731
عزیزم شما ی سوریه راجب بهشت جهنم هست ک میگه نمیدونم رود های عسل و اینا میاد تو جهنم آتیش دوزج و فلان ...

عزیزم آیه قران داریم که گفته به حصرت ادم گفته این ها ذریه تو هستند اونارو خلق کردیم  میمیرانیم و زنده میکنیم سپس مجدد میمیرانیم و به سوی ما باز میگردند.... مرگ اول مرگ از عالم ذر هست و ورود به دنیا که درواقع مجدد زده شدنه، و مرگ دوم همین مرگ خودمونه که به سمت خدا برمیگردیم! ....

اون رود عسل و توصیف بهشت و حور و پری هم از اون جهت گفته شده که دین اسلام جهان شمول هست باید برای همه قابل درک باشه به عرب ۱۴۰۰ سال قبل چجوری میگفتن عشق الهی چیه! مگه روح نیاز داره میوه بخوره؟ یا مثلا مثل جسم نیاز جنسی داره که حور فلان مدل و... خوب درک اون عرب اینا بوده.... چه بسا الانم ۹۰٪ درکشون فقط همیناست....

من در حد توان و علم و تخقیقم حرف زدم دیگه هرکس مختار برداشت خودش رو از جهان و خلقت داشته باشه... به نظرم همین که به خدا کافر نباشید و به کسی ظلم نکنید سزاوار بهشت هستین حالا از هر مدلش که مد نظرتون هست🥰 پایدار باشید🖐

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
شابد عقل ما در حد درک اسلام نیس که نوشتی بعضی جاها که باعقل جور درمیاد خوشت میاد،،،اگه معیار عقل انس ...

حیف ک فقط ما ی طرف داستان و خوندیم از قرآن و نمیدونم بعد از همون ۴ هزار سالی چ کسی توش تغییر داده خدا تو قلب ادماس ن تو دین ساخت این دنیا بی هدف نیست بخوری بخوابی بمیری بری جهنم و تموم بشه بشه 

بخوری بخوابی بمیری بری بهشت و دنیات تموم بشه 

خداوند میگه تلاش کن برای زندگی بعدیت خوب باش خدا خوشی و بدی دست خودتون سپرده وعده ی جایزه نداده هرچی کنی ب خودت برمیگرده 

2740
بعد از مرگ پایان زندگی نیست و فقط ب جهنم و بهشت خطم نمیشه این جسم شماس ک فقط با تاثیرات پیرامون از ب ...

اسم کتابو بگو لدفن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم