2737
2739
عنوان

خواهر شوهر ۸ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 230 پست

شما باید حرصشو دربیارین

باید بشینین فک کنین

نباید اونی باشین که اون میخواد یعنی عصبانی بشین همینو میخواد

مثلا شوهرت ببرتت بیرون بعد کلی عکس جذاب بگیرین با خوردتی های خیلی توپ بعد عکسا رو اتفاقی یه کاری کنه ببینه جر بخوره🤣

وای چه خبیث شدم🤣

یا برین هتل اتاق بگیرین عکس بگیرین بزارین جلو چشش چشش درآد

وقتی میاد پیشتون اینقدددر بهم محبت کنین چشش درآد

همو بوس کنین

جلوش سرتو بزا رو پای همسرت

همسرت موهاتو ناز کنه

فقط عصبانی نشین

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
شما باید حرصشو دربیارین باید بشینین فک کنین نباید اونی باشین که اون میخواد یعنی عصبانی بشین همینو ...

شوهرت باید به مامانش بگه اگه همینجوری ادامه پیدا کنه من با همسرم جلوش لاو بازی درمیارم بلکه بترسه بچش رو بکشه بیرون

ای خدا دلم میخواد 👊👊

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما مودب بود اروم بودی این هیولاس بخدا انقد براش هدیه گرفتیم منو نامزذم انقد هواشو داشتیم این بیش ...

اه چقد بی ادب ببین اصلن محلش نزار حتالبخندم بهش نزن که حساب کاردستش بیادبعضی بچهابهشون روبدی سوارمیشن تواصلن محلش نزار به شوهرتم بگو

برام دعا کنین توروخدا این بچه مادر خوبی نداشته ولی اخه انقد بد بودن برا ی بچه زیادیع من عاشق بچه هام ...

ان شاء الله همه چیز درست میشه گلم 

بزار بزرگتر بشه خودش درگیر دوست و این چیزا میشه دیگه نمیاد سمتتون 

و بری سر خونه و زندگی خودت دیگه خیلی رفت و آمد کمتر میشه 

دیگه مجبور نمیشی برای دیدن شوهرت بری خونه مادر شوهرت

مهربونی هم روی این دختر جواب نمیده؟

مثلا براش گل سر بخر 

یا به مادر شوهرت بگو یه لباس قشنگ تن بچه کنه 

احتمالا به شما حسادت داره کوچیکه نمی فهمه 

جلوش سعی کن با تیپ معمولی باشی اگه میبینی زیاد به سر و لباسش مادرش نمیرسه 

مثل یه خانوم پخته با این دختر رفتار کن بی ادبی و اینا میکنه اصلا محلش نده و بگو عزیزم مثلا بهتره اینطوری حرف بزنی 

آخرشم بی محلی دیگه اگه میبینی به هیچ صراتی مستقیم نمیشه 

کار خودت انجام بده و اصلا این بچه هیچ حساب کن 

2731
اسی خدا صبرت بده،عکسشو بفرست 😢😂

عکسشو ندارم کلی عکس گرفت با منو نامزدم منم همممه رو حذف کردم خیلی بدم میاد ازش

خدایا منو دست هیچکس نسپار جز تو هیچکس مهربون نیست...برای خوشبختیم ی صلوات میفرستین...
شما باید حرصشو دربیارین باید بشینین فک کنین نباید اونی باشین که اون میخواد یعنی عصبانی بشین همینو ...

ی بار نامزدم موامو شونه میکرد نمیدونی چیکار میکرد این دختر اخرشم رفت همه جا گفت داداشم موا سحرو شونه میکنه انگار سحر خودش نمیتونه مواشو شونه کنه

خدایا منو دست هیچکس نسپار جز تو هیچکس مهربون نیست...برای خوشبختیم ی صلوات میفرستین...
ان شاء الله همه چیز درست میشه گلم  بزار بزرگتر بشه خودش درگیر دوست و این چیزا میشه دیگه نمیاد ...

بخدا براش لباس میگرفتم براش همیشه اسباب بازی میگرفتم مواشو مدلای مختلف درست میکردم لاک میگرفتم براش وقتی بهش محبت میکنم بدون اجازه میره توو کیفم میاد میره توو‌کمدم توو کشوی لباسام و خیلی پررو تر میشه وقتیم باهاش سر سنگینم  دست نمیزنع ب وسایلم هرروشی ک فک کنی روش پیاده کردم بدتر شده بهتر نشده 

2740
اه چقد بی ادب ببین اصلن محلش نزار حتالبخندم بهش نزن که حساب کاردستش بیادبعضی بچهابهشون روبدی سوارمیش ...

بخدا یکی دوبار ک اخرین بار دیدمش سلامم نکردم بهش انگار ک اصلا نمیبینمش ولی اون انقد پرروعه ک با من حرف میزنه یا حذف ک میزنم ادامو در میاره 

بخدا یکی دوبار ک اخرین بار دیدمش سلامم نکردم بهش انگار ک اصلا نمیبینمش ولی اون انقد پرروعه ک با من ح ...

اون روز من داشتم ب نامزدم میگفتم ک داری میری خرید ماسکتو بزن الکلم ببر نامزدمم توو حیاط بود نمیشنید منم رفتم جلو در ماسکشو الکلو بردم براش ی هو خواهرش قبل اینکه من حرف بزنم ادا منو دراورد گفت بیا عزیزم ماسک و الکل یادت رفته ببری بقران انقد حرص خوردم خواستم بزنم زیر گریع نامزدم هی میگفت الله واکبر الله و اکبر من خون خونمو میخورد حتی ادا وایسادنمم دراورده بود 

ی بار نامزدم موامو شونه میکرد نمیدونی چیکار میکرد این دختر اخرشم رفت همه جا گفت داداشم موا سحرو شونه ...

بگو هر روز شونه کنه بعد بهش بگو برو به همه بگو😊

شما باید خلاف اونی که اون میخواد انجام بدین

بخدا براش لباس میگرفتم براش همیشه اسباب بازی میگرفتم مواشو مدلای مختلف درست میکردم لاک میگرفتم براش ...

درست میگی 

بعضی بچه ها غیر قابل تصور بی ادب هستن 

عزیزم به هیچ عنوان جلوی روی این بچه نشون نده حرصی شدی و ناراحتی 

اصلا محلش نده و انگار نمیبینیش وقتی ادا در میاره 

یا بهش بگو تموم شد عزیزم ادا و اطوار حالا برو خونه پیش مامانت

خیلی ریلکس برخورد کن

بعضی وقتا در عین عصبانیت باید خودت کنترل کنی 

بعضی بچه ها واقعا از اینکه یک فرد بزرگسال آزار بدن یا ببینن عصبانی شده کیف میکنن لذت میبرن 

بعدشم به شوهرت بگو بچه مسئولیت داره من نمیتونم با خودم این مهمانی اون دورهمی ببرم

خودش خانواده داره قرار نیست که شما اوایل ازدواج بچه یکی دیگه پشت خودت راه بندازی

همه اینا برمیگرده به تربیت غلطش ،،اون دختر هم طفلی تقصیری نداره به نظرم مادرش مقصره که هیچ کنترلی روی بچش نداره 

بخدا دستشونو باید بوسید تااخرعمر دعای خیر پشت سرشونه برای درست تربیت کردن بچه هاشون تا اخرعمر دعای خ ...

عزیزم اگر می خوای ادامه بدی این نامزدیتو پس حساس نباش چون اول زندگی سختی ها زیاده عشق فراموش میشه خدای ناکرده دچار مشکل می شی

یا من هو به کل مکان

یه اشتباهی ک من کردمو نکن...من وقتی عقد کردم خواهرشوهرم ۸ سالش بود...هر چی بهش میگفتن بیار چون تنبل بود دو ساعت طول میشکید بلند شه من از جام بخاطر پدرشوهرم یا مادرشوهرم بلند میشدم میرفتم میوردم...اونم براش عادت شد..الان ۴ ساله ک گذشته و حتی از منم درشتر شده...اما ب هیچ عنوان از جاش تکون نمیخوره...من با شکم حامله بلند میشدم خم میشدم اما هیچ کس بهش هیچی نمیگفت...اگرم همسرم بهش تذکری میدادن مادرشوهر و پدرشوهرم همونجا جلو همه میگفتن ما ناراحت میشیم چیزی به دخارمون نگو...و این ک من چون همیشه پیش پدرشوهر و ماورشوهرم احترام میذارم این خانم سواستفاده میکنه و تمام کاراشو پیش میبره..اگرم مخالفت کنم مادرشوهرم ناراحت میشه و ممکنه تا ۱ ماهم سروسنگین بشه

فقط اینارو خواهرانه گفتم ...من اشتباع کردم شما نکن

ن ک زندگیتو خراب کنی خدا نکرده فقط با سیاست پیش برو

2706